Ako si vybrať postieľku pre vaše dieťa

Ak potrebujte pre dieťa detskú postieľky, mali by ste výber dobre zvážiť. Prinášame vám preto cenné rady, ako si vybrať posteľ pre vaše dieťa.

Dieťa potrebuje svoju vlastnú posteľ vo veku približne tri roky.


Detské postele


Detská postieľka má zvyčajne rozmer okolo 70 cm x 140 cm, aj keď môže byť trochu väčšia. Mnohí rodičia sa rozhodnú ihneď po narodení kúpiť detskú postieľku pre svoje deti a jednoducho ju umiestnia na boku postele. Kvalitná posteľ a kvalitný matrac budú sú dôležitým prvkom pri vývine dieťaťa.

 Internetový obchod detskepostielky.com má v ponuke nové postele pre deti. Z ponuky si môžete vybrať rôzne veľkosti postieľky a zvoliť si optimálny matrac.

Je veľmi dôležité, aby detský matrac poskytoval dostatočnú úroveň podpory pre rastúce deti. Vyhnite sa starším matracom z druhej ruky, pretože tieto môžu byť pre vaše dieťa nezdravé a nedajú im podporu, ktorú potrebujú.


Existuje veľa typov postelí a  matracov, z ktorých si môžete vyberať. Pri výbere matraca  je potrebné zvážiť, ako napríklad pamäťová pena a vreckové pružiny, ktoré poskytujú vynikajúcu podporu. Avšak v záujme toho, aby sa počas spánku mohol tvarovať okolo rastúceho tela, matrac s pružinovou pružinou bude robiť prácu pri podpore chrbtice dokonale dobre. Potrebujete matrac, ktorý nie je príliš pevný, ale ani príliš mäkký.

Rovnako zvážte aj kvalitu postele. Rám postele musí byť dostatočne pevný, aby mohol dostatočne chrániť vaše dieťa. Rovnako tak by posteľ nemala mať nebezpečné hrany, na ktorých by sa dieťa mohlo zraniť.

Internetový obchod detskepostielky.com myslí na zdravý vývin vašich detí. Všetky postieľky sú vyrobené poctivými remeselníkmi overenými postupmi. Kvalitné materiály a spracovanie postieľky ochráni vaše dieťa.