Vyberajte príjemné obliečky pre vášho drobca

O hračkách a výbavičke sme si toho už veľa povedali. Viete ale, aké obliečky vyberať pre svojho drobčeka, aby mu nebolo teplo, nedráždili mu pokožku a hlavne vyzerali aj po niekoľkých praniach stále ako nové? My vám ochotne poradíme, kde také obliečky kupovať a čo viete, možno ešte dnes si nejaké objednáte a o pár dní sa z nich budete tešiť aj vy, aj váš drobec.

Obrázkové obliečky

Obliečky do postieľky vyberajte ešte v predstihu, kým bábätko nie je na svete. Pokojne si môžete kúpiť nejaké do zásoby. Určite ich budete pravidelnejšie meniť, ako tie svoje. Na obliečkach do postieľky by mali dominovať zvieracie motívy, ktoré budú rozvíjať kognitívne schopnosti vášho bábätka. Musia byť vyrobené z čistej bavlny, pretože práve ona je najprijateľnejšia k jemnej detskej pokožke.

Pozor na veľkosti

Ak je už vaše dieťa väčšie, vyberajte väčšie veľkosti rozprávkových detských obliečok so zapínaním na zips. Dieťaťu nebudete kupovať len väčšie oblečenie, ale aj paplón a s tým aj detské obliečky. Sami si odpozorujte, akú rozprávkovú postavičku má váš drobec rád a podľa toho mu vyberte detské obliečky. Spiderman, Bolek a Lolek, Macko Uško alebo Máša a Medveď. Aj takéto motívy detských obliečok môžete nájsť konkrétne na tomto e-shope:  lacneobliecky.sk.

 

Detské obliečky nájdete prevažne v týchto rozmeroch – 140×200 cm. Rozmer vankúša – 90×70 cm. Do 24 hodín budete mať tovar doma. Tak čo, zapáčili sa vám detské obliečky, ktoré má v ponuke vyššie spomínaný e-shop?