Trendy dámskych kabeliek

Dámska kabelka je doplnkom, ktorý nesmie chýbať v šatníku každej modernej dámy. Veľké aj malé, športové aj klasické, na každý deň aj na špeciálnu udalosť – všetko, čo potrebujete pre ženské potešenie!

Trendy kabelky sa každý rok nahrádzajú a špičkoví dizajnéri potešia módu novými nápadmi a prekvapia luxusným dizajnom. V rokoch 2022-2023 máte možnosť vybrať si rôzne variácie kabeliek: trendy budú kabelky akejkoľvek farby, veľkosti a materiálu. Môžete experimentovať a kombinovať neočakávané kabelky.

Medzi módne trendy od známych návrhárov dnes patrí lesk kovu – najmä zlata, a transparentnosť (kabelka z lepivého plastu je perfektná). Kožené kabelky „hadí vzor“ nie sú o nič menej populárne – vždy zaujímajú osobitné miesto v šatníku! Na jarné a letné obdobie sa hodí aj úhľadná tkaná taška.

Obľúbené tvary kabeliek sú štvorcové, obdĺžnikové a okrúhle, ale aj kabelky cez plece. Fringe a kožušinové vložky sú hlavným dekorom poslednej doby. Najobľúbenejšie farby sezóny sú púdrová, citrónová, fialová a slonovinová, ďalej čierna a biela (vždy budú klasikou), jemná ružová a modrá.

S prihliadnutím na módne trendy posledných rokov si môžete ľahko vybrať kabelku svojich snov, pretože dizajnéri ponúkajú rôzne modely! Napríklad kožená kabelka Fina od značky Miss Lulu je štýlovým a elegantným doplnkom na každý deň. Vďaka veľkosti sa tam zmestia akékoľvek potrebné veci a čierna farba a zlaté doplnky sú úplne v súlade s trendom roku 2022.

Nemenej zaujímavou možnosťou bude taška od značky Elsie ručne pletená – všeobecne je TOP medzi trendmi! Vyrobené z bavlnenej priadze, ručne tkané s dlhým ramienkom, to je proste dar z nebies pre dámu!

Elegantná kabelka Diana&Co zaujme svojim vzhľadom. Vyrobené z hladkej ekokože s prešívaním, dlhým ramenným popruhom a praktickým zapínaním, bude nádherným zvýraznením vášho obrazu. Ale ak ste pravá biznis dáma, potom vám príde vhod dámska kabelka Positano z pravej kože, zdobená zlatými doplnkami a doplnená zipsom. Nie je to len priestranný doplnok – zaujme svojou eleganciou a praktickosťou.

Ak sú tašky najlepšie! Pri výbere doplnku sa môžete spoľahnúť nielen na módne trendy roka, ale vybrať tašku aj podľa praktickosti, strihu a dizajnu. Ak ide o nákup na jednu sezónu, tak si vezmite to, čo sa vám najviac páčilo a ak by mal nákup vydržať o niečo dlhšie, stavte ešte na praktickosť a všestrannosť.