Objavte zlaté poklady

Existuje mnoho legiend o zlatom poklade. Či už zlato ukryli piráti v Karibiku alebo sa stratili niekde do neznáma po dobytí niektorého hradu…

Každá žena má doma v šperkovnici ukryté svoj zlatý poklad. Zlato je najobľúbenejší drahý kov a na tom sa po stáročia nič nemení. Navyše, ženy sa snažia zlatý poklad rozširovať.

Ak túžite dobyť ženské srdce je zlatý šperk tou správnou voľbou. Existuje na výber množstvo štýlov zlatých šperkov: poďte si vybrať ten správny.

Zlaté náušnice

Zlaté náušnice sú jedným najviditeľnejších šperkov. Zlaté náušnice by teda mali byť krásne a doplniť krásu ženy. Fortuna Aurum je zlatnícka dielňa, ktorá vyrába originálne zlaté náušnice, ktoré sú skutočnou ozdobou. Pozrite si novú kolekciu a obľúbené trendy náušníc.

Zlaté náramky

Zlaté náramky pre ženy sú tvarované s maximálnou dokonalosťou. Kolekcia zlatých náramkov obsahuje exkluzívne aj univerzálne kúsky. Vyberte si zlaté náramky, ktoré majú estetický dizajn. Vyberte si úspešné a obľúbené zlaté náramky.


Náramok zo žltého zlata 2530/Z

Zlaté prívesky

Zlaté prívesky sú elegantné a vystihujú ducha žien. Výber zlatých šperkov je ako vyberať sny. V každom zlatom prívesku Fortuna Aurum sa skrýva túžba a splnený sen. Krásne zlaté prívesky sú ako slnečný svit, ktorý hýčka dušu. Zlatý prívesok je obľúbený ženský zlatý šperk bez ohľadu na vek a čas.


Prívesok z bieleho zlata 650694BP