Rôzne typy poschodových postelí

Po desaťročia sú poschodové postele populárnou voľbou pre deti, hlavne vďaka praktickému, priestorovo úspornému dizajnu.

V posledných rokoch sa však vyvíjali poschodové postele, ktoré ponúkajú viac než len výhodu dvoch lôžok v jednom lôžku. Hoci poschodovky.sk ponúkajú širokú škálu tradične štýlových poschodových poschodí v rôznych kvalitných drevených povrchoch, taktiež sme sa snažili zahrnúť veľkú kolekciu inovatívnych, moderne navrhnutých poschodových postelí, kabínkových postelí a postelí z inými vylepšeniami.


poschodovky.sk sa prispôsobili riešeniu “všetko v jednom”, ktoré vyhovuje modernému dieťaťu a teenagerovi, a to bez ohľadu na to, či študujú, hrajú, využívajú akúkoľvek z množstva elektronických zariadení alebo sa jednoducho stretávajú s priateľmi.

Poschodové postele

Rám, v ktorých sú dve alebo viac postelí naskladané a pripevnené na seba, čo maximalizuje plochu. Tradične sú poschodové postele postavené z masívneho dreva (zvyčajne borovice) alebo kovu a sú obľúbené v detských izbách, v dome a iných spoločných zariadeniach. Mnohé z poschodových lôžok je možné rozdeliť na dve samostatné lôžka, čo z nich robí ešte viac všestrannú možnosť.


Poschodová posteľ

Moderné kabínkové lôžka majú typicky lôžko strednej výšky, pod ktorou sa môžu uchovávať zásuvky, regály alebo roll-out nábytok.


Futon posteľ

Futon posteľ sú skvelý spôsob, ako začleniť študijný priestor, rovnako ako hosťovskú postel pre občasné použitie. Rovnako ako v kabínkovej posteli je horná lávka prístupná cez rebrík a slúži ako priestor na spanie, pričom priestor pod ním je vybavený (prípadne) futon pohovkou, ktorá sa potom môže rozložiť do postele pre hostí.

3 posteľ

Ako naznačuje názov, 3 poschodová posteľ poskytuje priestor na spanie pre 3 osoby, s jedným lôžkom miesto ako prísteľka.