Prečo sú poschodové postele opäť populárne

Poschodové postele pre deti sa v posledných rokoch stali obrovským trendom. Ale kto by nemal rád dvojposchodové postele? Malé deti, ktoré majú radi lezecké rebríky, si užijú  veľa zábavy s týmito postelami.

V súčasnosti stále viac a viac rodičov vyberá poschodové postele pre malé deti z niekoľkých praktických dôvodov. Tu sú niektoré z nich:

Poschodové postele ušetria priestor

Ak je detská izba malá a chcete do nej dostať dve alebo viac detí, dvojité detské postieľky by boli perfektnou voľbou. Poschodová posteľ šetrí priestor. Extra priestor takto získaný môžete využiť na hru, alebo ďalšie vybavenie pre deti.

Viac flexibility

S loftovým posedením s pracovným stolom získate ďalšie regály, v ktorých môžete ukladať veci detí, ako sú hračky, knihy a oblečenie, čo je obzvlášť užitočné, ak máte nedostatok priestoru.  A s ďalším priestorom získate väčšiu flexibilitu, pokiaľ ide o zdobenie detskej izby.

Zabezpečíte prispôsobivosť

Poschodové postele ponúkajú najväčšiu prispôsobivosť, pretože šetria priestor. Rovnako je ich možné jednoduché ľahko presunúť, alebo upraviť.


Zdieľanie znamená úspory. Zdieľanie miestnosti znamená nižšie účty za služby, pretože váš dom nemusí používať elektrickú energiu a vykurovanie. Upratovanie je oveľa jednoduchšie.

Kvalitná a bezpečná poschodová posteľ je zárukou pohodlného odpočinku vašich detí. Vyberte si poschodovú posteľ z ponuky internetového obchodu poschodovapostel.com a objavte všetky výhody, ktorý ponúka tento typ postelí. Poschodové postele z ponuky poschodovapostel.com sú bezpečné a vyrobené z ohľadom na požiadavky modernej rodiny.