Ktoré vonné oleje sú najobľúbenejšie

Všetci chceme žiť náš najšťastnejší život, ale niekedy každodenný zhon robí hlboké, trvalé šťastie ako vzdialený cieľ. Ale niektoré jednoduché, každodenné praktiky môžu zvýšiť vašu radosť.

Od zdravých návykov, ako je adekvátny spánok a cvičenie až po techniky zlepšovania, ako je meditácia a stanovenie cieľov, sú tieto šťastné hacky často na zozname najšťastnejších ľudí. A tá najlepšia časť? Existujú esenciálne oleje pre každú z nich!

Pozrite sa na náš zoznam návykov a výhod éterických olejov nižšie, takže môžete začať svoju cestu do jasnejšieho zajtra!

Peppermint na cvičenie
Vedieť ľudí, ktorí milujú Peppermint? Je tu veľká šanca, že ju využijú na svoj aktívny životný štýl, ktorý je kritickou súčasťou šťastného života! Či už je to zasiahnutie posilňovne, zastavenie pri štúdiu jogy, hranie obľúbeného športu alebo naháňanie sa po kluboch, fyzická aktivita pomáha vášmu telu a mysli cítiť sa skvele. Peppermint Vitality ™ môže podporiť výkon počas fyzickej aktivity, takže môžete maximálne využiť svoj tréning! * Plus, chladenie Peppermint, mravenčivý efekt je dokonalým doplnkom cvičenia, najmä keď ho masírujete do krku, ramena a svalov nôh.

Levandula pre vašu nočnú rutinu
Spánok a nálada sú úzko prepojené a najšťastnejší ľudia vedia, že sa cítia najlepšie, keď majú dostatok odpočinku. Preto je Lavender pre odborníka na šťastie nevyhnutnosťou. Jeho uvoľňujúca vôňa z neho robí základ pre nočné stolíky, márnosť displeja a kdekoľvek, čo uľahčuje uchopenie pred spaním.

Použite túto ukľudňujúcu klasiku na hrudník, chrámy a spodnú časť nôh, aby vám pomohli prejsť z rušného dňa na pokojnú noc.

Esenciálny olej z kadidla
Kadidlo pre spiritualitu
Veriť v niečo väčšie, než si prináša zmysel pre perspektívu a rozširuje svoj pohľad. Navyše, spirituálny prieskum vám môže pomôcť nájsť váš účel, ktorý prináša zvýšenú radosť a zmysel každodenným úlohám. S uzemňujúcou, ale povznášajúcou arómou, kadidlo je populárne medzi duchovne zmýšľajúcimi hľadačmi šťastia. Aplikujte ho na hrudník, chrámy alebo krk počas duchovných praktík alebo meditácie. Ďalšia výhoda? Kadidlo Vitality ™ môže tiež podporovať zdravie a pohodu, keď sa užíva vnútorne ako doplnok výživy! *

Young Living
Radosť zo vzťahov
Hlboké, trvalé šťastie spočíva v zmysluplných sociálnych vzťahoch a zistíte, že najšťastnejší ľudia majú silnú, podpornú sieť milovaných. Joy ™, ktorá pozýva pocity blaženosti a tepla pri rozptýlení, pomáha starať sa o ľudí a spojenia, ktoré sú najdôležitejšie pre trvalé, dlhodobé šťastie.

Tangerine  – Young LivingTangerine pre optimizmus
Ťažké časy prichádzajú ku každému, ale najšťastnejší ľudia nájdu dobré aj v ťažkých situáciách. Tento duch optimizmu nie je vždy ľahké udržať, ale s praxou je ľahšie nájsť blaženosť každý deň. Preorientujte sa na všetko, čo sa deje priamo vo vašom živote, rozptýlené mandarínky, ktoré pomáhajú vytvoriť šťastný výhľad s nádhernou sladkou, citrusovou vôňou. Alebo skúste trieť niekoľko kvapiek medzi rukami a vdychovať vôňu, aby váš deň veselý, optimistický výhľad!