Inšpirácia pre vaše okná

Keď príde na prerušovanie dokončovacie úpravy, môže okná ošetrenie urobiť alebo zlomiť miestnosti a môže byť značná investícia trvať roky. Aby sme vám pomohli vybrať tie najlepšie typy ošetrení okien pre každú miestnosť, naši dekoratéri zostavili sprievodcu, v ktorom sa zvýrazní 28 najlepších druhov nápadov na ošetrenie okien, ktoré vám pomôžu navrhnúť miestnosť vašich snov a zároveň zabezpečiť, aby bola funkcia a štýl podľa vášho výberu najlepší pre vy. Od modernej liečby okien až po ošetrenie okien, ktoré sú trochu tradičnejšie, objavte nekonečné nápady, ktoré vás inšpirujú.

KONTRASTNÉ ZÁBORY
kontrast Myšlienky Window Treatment 2019
Pre moderné vziať na okná liečby, kontrastné farby-blokované záclony práce vytvoriť výrazný, teplý vzhľad, a ísť dobre spárované s takmer každý dizajnový štýl, od tradičných až po prechodné.

Pozrite sa na kontrastné závesy, ktoré sa môžu pochváliť silnou farbou vedľa seba s teplou neutrálnou pre štýlovo vrstvené vzhľad s ľahkosťou. A keďže kontrastné úpravy okien dodávajú každej miestnosti moderný duch, spárujte ich s minimálnym príslušenstvom pre čistý a leštený vzhľad a choďte na farby, o ktorých viete, že ich nebudete rýchlo obávať.

WINDOW DECALS
Nápady na nalepovanie okien 2019
Ohromujúca alternatíva k tradičným úpravám okien, je tu množstvo inovatívnych okien, ktoré vám pomôžu skryť váš interiér a zároveň urobiť krásne vyhlásenie. Stačí sa pozrieť na to, o koľko drahšie a jedinečné vitráže vyzerajú obtlačky na okná, aby boli jednoduché okná uvedené vyššie. Navyše sú oveľa menej rozsiahle ako bežné závesy a ľahko sa inštalujú.

Pozrite sa na niečo podobne nezvyčajné alebo neočakávané a budete mať istotu, že nikto v okolí nemá podobné úpravy okien, ako je tá vaša.

RAKÚSKE ROLETY
rakúske nápady na spracovanie okien 2019
Ak chcete pridať okamžitú eleganciu a drámu v akejkoľvek miestnosti, považujte rakúske odtiene za dekadentnú možnosť vďaka ich romantickému ruchingu a jemným vrstvám. Robia pre ošetrenie veľkých okien a zároveň evokuje šarm a pôvab starého sveta.

Okrem toho sú skvelým doplnkom k tým najmenším priestorom pri pridávaní textúry a vizuálnej hry. Prerážajte izbu rakúskymi odtieňmi a rýchlo sa budete cítiť dobre, keď sa budete cítiť o to luxusnejšie.

eklektický
eklektické Nápady Window Treatment 2019
V prípade neočakávaného ošetrenia okien sa rozhodnite pre odvážnu a živo vytlačenú batiku alebo tkaninu zafarbenú priestorom pre skutočne výraznú poznámku v každej miestnosti, od eklektickej až po modernú. Tieto tiež dobre fungujú v čistých minimálnych priestoroch, pretože pracujú na požičiavaní potrebného charakteru a hry.

PODLAHY DO STROPU
cenovo dostupné nápady na liečbu okien 2019 Ďalšou cestou k okamžitej dráme a zvýšenému každodennému pôvabu budú okná od podlahy až k stropu, aby sa miestnosť javila ako veľkolepejšia, rozsiahlejšia a drahšia. A ich nadčasové odvolanie z nich robí ošetrenie okien dobre stojí za investíciu a pracujú obzvlášť dobre na to, aby aj tie najmenšie rohy vyzerajú väčšie.

CUSTOM CURTAINS
vlastné nápady na spracovanie okien 2019

Ak nemôžete nájsť dokonalú záclonu pre svoju izbu z police, zvážte investovanie do vlastných okien, ktoré budú exkluzívne pre váš domov. Dokonalá farba, štýl a vzor sú len na objednávku a určite sa stanú potrebným dokončovacím nádychom v každej miestnosti vo vašej domácnosti. Skvelá vec, o vlastné ošetrenie okien je, že sa zmestia vaše rozmery dokonale.

A keď hľadáte ošetrenie okien pre posuvné sklenené dvere, vlastné štýly sú často najlepšie, ako budete potrebovať krytiny, ktoré budú nainštalované, aby zostali zabezpečené na dlhú dobu.

ČIERNE OKNO RÁMY
elegantné nápady Window Treatment 2019

Biele okenné rámy sú tradičné, ale ak chcete ísť na dramatickejší pocit a niečo málo z obyčajného, ​​potom ako sa o čiernych rámoch okien pre moderné spracovanie okien
nápady? Zarámujte ich svetlými závesmi, aby ste vyvážili tmavý, dramatický odtieň rámu okna.

Čierne rámy tiež pomáhajú vytvárať tlačené, vzorované a odvážne farebné okenné procedúry pop pri pridávaní rovnováhy vďaka ich tmavému, peknému odtieňu.

KONTROLA KRAJINY
Myšlienky na spracovanie okien 2019

Je tu niečo príjemné a teplé o kontrole krajiny a neexistuje žiadna výnimka, pokiaľ ide o nápady na liečbu okien. Vyzerajú skvele v neutrálnej a prirodzenej miestnosti, čím sa pridáva
útulné kúzlo s hravou kontrolou. Môžete si vybrať tlmené odtiene alebo niečo trochu odvážnejšie, v závislosti od vášho vkusu.

Naši interiéroví dizajnéri rýchlo poukázali na to, že vyššie uvedená izba elegantne zobrazuje kockované panely len v polovici pre potrebnú vizuálnu prestávku a pohľad vonku.