Premeňte balkón na záhradu

Túžite po vlastnej záhradke, ale máte len balkón, na ktorom ste doteraz pestovali len muškáty? Mnoho ľudí sa preto rozhodne vybudovať si na balkóne príjemnú záhradku.

Záhradka na balkóne
Radi si užívate pokoj a pohodu na balkóne? Nepotrebujete k tomu vysoké investície. Stačí využiť svoj balkón, nemusíte byť ani skúseným pestovateľom. Venujte sa záhrade vo svojom voľnom čase a starajte sa o ňu. Čoskoro začne niesť vytúžené výsledky.

Váhate, či začať s pestovaním?
Ak váhate nad tým, či sa do premeny balkóna v záhradku pustiť, či to zvládnete, potom sa nebojte. Online nákupný portál ShopAlike CZ pripravil šikovnú záhradné príručku, ktorá je určená úplným začiatočníkom. V štyroch jednoduchých krokoch je v príručke spísaný proces, ako si na balkóne zasadiť malú záhradku. Zistíte, aké náradie je k tomu potrebné, aké si vybrať rastliny, aby boli nenáročné na starostlivosť a darilo sa im aj v stiesnených podmienkach na balkóne.

Staňte sa záhradkárom
Patríte medzi tých, komu uschnú aj slamienky, potom rozhodne potrebujete túto príručku. Môžete si vypestovať na balkóne vlastné ovocie a zeleninu alebo sa naopak zaoberať pestovaním najrôznejších kvitnúce aj stále zelených rastlín.

Šikovný návod na premenu balkóna na záhradku oceníte. Infografika je spracovaná nenáročnú a ľahko pochopiteľnou formou, všetko pochopíte okamžite. Teraz už vám nič nebráni zamieriť do záhradníctva pre potrebné náčinie, kvetináče, hrantíky a zeminu. Vaši priatelia vám budú závidieť skvele udržiavanou oázu na balkóne, vy si môžete do sýtosti užiť krásu svojej zelene. Podľa veľkosti balkóna môžete mať záhradu vyriešenú vertikálne alebo horizontálne. stačí si prečítať príručku, ktorá vám poskytne veľa informácií, napríklad aké použiť náčinie, aké vybrať rastliny, ako je zasadiť alebo koľko rastliny vyžadujú slnka.