Fialka prečistí domov

Fialka okrem toho, že jemňové voní, má tiež vynikajúce energetické vlastnosti. Podľa Doreena Virtue umí fialová očistiť a tiež vyskúšať naše domovy alebo aj kancelárie. Svou nenásilnou formou premenuje energiu z nižšej na vyššiu. Je v priamom spojení s archandely Chamuelem, Metatronem, Michaelem a Rafaelom. Z hľadiska čaká pôsobí na tretie oko a tiež korunnú čakru.

fialka

Na úrovni liečenia kvety sú fialky podľa slávnej mystičky úžasné pre lekárov a médiá, pretože dokážu vynikajúco zbaviť starých a ťažkých energií. Mimo vyčistenie našich domovov a pracovných priestorov pôsobí aj na naše fyzické telo. Keď si si dáte noc na stolek, ľahko odstrániš negativitu po čase svojho spánku. Podľa kvetinovej terapie môžete vyčistiť nahromaděné staré energie tak, že do miestnosti dáte jednu alebo viac viely a povedzte: Liečivé kvety, prosím, premeniť všetky nižšie energie v tomto priestore alebo v tele. Vrať je do ich pôvodného stavu lásky a svetla. Děkuji ti za toto liečenie …

Pokiaľ budete chcieť udržať šťastné a zdravé, mali by ste na vás len prosbu, doprajte im aspoň raz za týždeň pobyt v slnečnej kúpeľni.

fialky

Poselstvím fialky je očista od starého a obťažujúceho, ďalej venujte život všetému novému … Podľa Doreena to však beží na dlhej trati. Vďaka svojmu poslaniu ponúkajú možnosť pomoci s týmto liečivým procesom a možnosť odstrániť staré a stagnujúce negatívne energie. Svojou jemnou silou môžete premeniť nižšie formy síl vo svojom tele alebo domove a vrátiť ich do ich pozitívneho stavu pokoja a všetkého milujúceho. Této jemné, ale mocné zmeny nie je možné nezobraziť. Takéto významné očistu si určite zaznamenáte a oceníte a po jeho dokončení ucítíte veľkú úľavu a novú radosť, ktorá sa stane motorom vášho života … Niektorí môžu mať pocit, že kvetinové posolstvo – povedzme – falošné, ale z môjho hľadiska je to otázka viery. Každý verí tomu, čo chce, a keď verí celým srdcem … Zázraky sa stanú.