Najlacnejšia tlač dokumentov

Zaistíme pre vás tlač dokumentov. Vytlačíme pre vás skriptá, príručky, návody, manuály, tlačivá a iné. Tlačíme v rôznych formátoch A3, A4 a A5  – vždy sa však môžete spoľahnúť, že tlačíme najlacnejšie.

Všetky naše služby sa snažíme čo najviac priblížiť prianiu našich klientov, preto sú naše služby flexibilné a ku každej zákazke pristupujme individuálne. Ak máte záujem o ekonomickú tlač, klientovi môžeme navrhnúť optimálnu kombináciu tlačovej technológie, typu a gramáže papiera.

Naša čiernobiela tlač je kvalitná. Tlačíme na kvalitný papier v rôznych formátoch. Tlačíme skutočne veľa, preto vám ponúkame skutočne lacnú tlač.

Dokumenty na tlač jednoducho zašlite do našej e-mailovej schránky. My sa už postaráme o všetko potrebné . Lacná tlač a kopírovanie, rýchle doručenie na vami zadanú adresu.

Naše ceny v cenníku sú konečné, neplatíte žiadne ďalšie poplatky. Ak potrebujete vytlačiť väčší objem dokumentov, vypracujeme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Tlačíme na štandardný kancelársky papier A4 – 80g. Je však možné dohodnúť tlač na papier inej gramáže, lesklý či matný. Vždy sa však môžete spoľahnúť na najnižšiu cenu tlače – kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky. Na tlač sa používa profesionálny tlačový toner.

On-line tlač dokumentov, pre tých, čo nechcú strácať čas a míňať peniaze na drahé tlačiarne a tonery. Rbdent.sk sa profesionálne postará o každého záujem o tlač dokumentov. Rýchli a profesionálny zákaznícky servis je pripravený riešiť akékoľvek vaše špeciálne požiadavky. Nechajte tlač dokumentov na profesionálov!