Investujte do smart domova

Inteligentný domov je viac ako len možnosť požiadať Alexu, aby zaradila váš obľúbený zoznam skladieb do náhodného výberu. K dispozícii je celý svet zariadení s pripojením Wi-Fi, ktoré môžete pridať do svojho domu a uľahčiť tak každodenný život.

Z termostatov a žiaroviek s video zvončekmi a chladničkami.

Tu je 5 dôvodov, prečo sa zapojiť …

 
1. Ušetrite peniaze za účty za energiu túto zimu

Aktívne kúrenie

Inteligentný termostat ako Hive Active Heating je navrhnutý tak, aby spolupracoval s vami a so svojou rutinou, aby pomohol šetriť energiu. Pomocou aplikácie Úľ môžete naplánovať až šesť vykurovacích udalostí po celý deň, takže sa môžete pohodlne ráno rozprestrieť alebo sa po dlhom dni v práci vrátiť do toustového domu.

Rutiny sa vždy neplánujú, takže ak idete domov skoro, Hive vyberie polohu vášho telefónu a pošle vám pripomenutie, aby ste zapli vykurovanie, aby ste sa neprišli domov do chladného domu. Ak ste ho nechali zapnutý, keď ste mimo neho, dostanete upozornenie, takže stačí klepnúť na aplikáciu a vypnúť ju.


 
2. Urobte svoj domov atraktívnejším pre kupujúcich

Zvýšte atraktivitu svojho domova pre kupujúcich

Radšej by ste sa presťahovali do domu, ktorý už bol chránený budúcimi technológiami alebo ktorý by čoskoro potreboval aktualizáciu?


 
3. Rozlúčte sa so zapnutými svetlami

Philips Hue Smart Lighting

Keď opustíte dom v zhone, je to nepríjemný pocit a nepamätáte sa, či ste zhasli svetlá alebo nie. Inteligentné domáce technológie majú riešenie – inteligentné žiarovky.

Inteligentné žiarovky Philips Hue sa spárujú s aplikáciou, takže ich môžete pomocou telefónu zapnúť a vypnúť. Či už pracujete alebo ste zaneprázdnení pochôdzkami, môžete si byť istí, že je všetko vypnuté a ušetriť nejakú energiu.

Keď ste doma, vytvorte ideálnu atmosféru so 16 miliónmi farieb na výber. Či už je to herná noc, filmová noc alebo len dobiehajú vaše obľúbené mydlá, nájdite perfektné nastavenia a potom ich uložte, aby ste ich mohli znova použiť znova.

Zapnite inteligentné osvetlenie Philips Hue

 
4. Môže to uľahčiť varenie a nakupovanie

Samsung Family Hub

Ak je v dome jedna miestnosť, v ktorej potrebujete pomocnú ruku, je to kuchyňa. Vďaka najnovším inteligentným chladničkám a stále inteligentnejším technológiám Amazon Alexa Skills je inteligentná kuchynská technika na vzostupe.

Dvakrát klepnite na dvere Instaview na mrazničke Smart Fridge LG, aby ste si mohli prezerať, čo je vo vnútri, bez toho, aby ste otvorili dvere, a pripojiť sa k aplikácii ThinQ od LG, aby ste upravili nastavenia vašej chladničky, keď ste vonku.

Inteligentná chladnička na chladničky pre rodiny Samsung má internú kameru, takže môžete vidieť vnútri chladničky, aj keď nie ste doma. Nakupujte priamo z chladničky pomocou zabudovanej dotykovej obrazovky alebo zrkadlením televízora a sledujte svoje obľúbené programy varenia pri večeri.

Apple HomePod však môže pomôcť v kuchyni bez veľkých inteligentných spotrebičov. Stačí sa opýtať: „Siri, ako uvarím ryžu?“ Alebo „Siri, čo môžem urobiť s kuracím mäsom a hubami?“ A váš asistent bude mať odpoveď v priebehu niekoľkých sekúnd.

Získajte varenie s Apple HomePod

 
5. Požiadajte spoločnosť Google o pomoc pri organizovaní vecí

Google Home Mini

Ak začínate mať pocit, že existuje príliš veľa aplikácií pre rôzne inteligentné produkty, k väčšine z nich sa môže pripojiť Google Home Mini, takže pomocou hlasových príkazov môžete ovládať všetko.

Môžete nastaviť svoj inteligentný termostat, stlmiť svoje inteligentné žiarovky a pomocou zariadenia Chromecast môžete ovládať aj svoj televízor. Stačí povedať „Ahoj, Google“ a povedz to, čo potrebuješ, potom sa o to postará Google Home Mini.