Detské posteľné obliečky pre pohodlie a kvalitný spánok

Pre tých najmenších, len to najlepšie. Každý rodič chce svojim ratolestiam dopriať všetko to, čo im na očiach vidí. Detská izba podľa predstáv patrí k želaniam mnohých detí. Nepochybne, vlajkovou loďou detskej izby je posteľ. Hoci sú niektoré deti neposedné, kvalitný spánok potrebuje každé z nich. K posteli bez debaty patrí dobrá posteľná bielizeň a kvalitné detské posteľné obliečky. Viete ako a podľa čoho vybrať tie správne posteľné obliečky?

Vhodný rozmer

Výber začína predovšetkým tým, že je potrebné poznať rozmery paplónov a vankúšov. Mnohí to považujú za detail, no pravdou je, že správny rozmer posteľných obliečok zohráva významnú úlohu. Predovšetkým z praktického hľadiska, ak chcete, aby sa vám vankúš či paplón nevyvliekal alebo naopak nebol príliš tesný. Komfort spánku vášho dieťaťa príliš veľká či malá obliečka nezlepší.
Ideálna je bavlna

Detská pokožka je veľmi citlivá a rovnako, ako si dávate pri nákupe oblečenia pozor na vhodné materiály, vedzte, že posteľné obliečky s potlačou alebo bez nej sa v tomto nelíšia. Bavlnené obliečky sú pre detskú pokožku šetrné a v žiadnom prípade ju nedráždia. Zároveň sa ľahko udržujú čisté.

Spánok ako z rozprávky

Čo sa týka najmenších detí, zrejme nie je ani jedno, ktoré by nemalo obľúbenú rozprávku či rozprávkovú postavičku. Detské posteľné obliečky s motívom rozprávky sú veľmi žiadané. Hlavným dôvodom je predovšetkým fakt, že tým splníte predstavy vašich detí a doprajete im spánok ako z rozprávky. Rozprávkové posteľné obliečky nájdete v desiatkach možných variácií. Dôležité je vedieť len to, akú rozprávku vaše deti obĺubujú.

Verní fanúšikovia

Je vaše dieťa milovníkom športu? Konkrétnejšie, miluje futbal? Ak áno, potrebné je vedieť už len to, komu fandí. V našom e-shope nájdete širokú ponuku posteľných obliečok s motívom futbalových klubov. Ak vaše dieťa verne fandí Barcelone, Chelsea, Bayernu alebo zbožňuje Real Madrid, určite ho posteľné obliečky s potlačou obľúbeného tímu potešia.