Jarné doplnky pre vaše dieťa

Tešíte sa na jarné lúče? Privítajte slnko a pekné jarné dni štýlovo. Ak ste vybrali oblečenie a doplnky, nezabudnite ani na svoje deti.

Littlesweetie.sk má nový katalóg krásneho oblečenia a doplnkov pre batoľatá a najmenších – poďte preskúmať novú ponuku!

Nové jarné oblečenie a doplnky sú pre vaše dieťa aj nová forma ochrany. Správne vybrané oblečenie a doplnky pre najmenších chráni a preto sú aj tieto doplnky špeciálne prispôsobené pre najmenších.

Littlesweetie.sk má na výber produkty pre všetky deti – od batoliat až po väčšie deti.

Kúpanie bábätka

Kúpanie bábätka je obľúbeným okamihom každého rodiča. Je to jedinečný okamžik, ktorý dokáže uvoľniť a pri ktorom sa čerpá pozitívna energia.

Tento pocit pociťujú aj naši najmenší, ktorých baví kúpanie rovnako ako nás. Z tohto dôvodu si musíte kúpiť termoosušku na kúpanie pre deti. V ponuke máme niekoľko štýlových osušiek pre deti. Vyberte si z našej kolekcie rôznych vzorov!

Termo osuška pre bábätká

Ochráňte vaše bábätko

Hniezdo pre bábätko predstavuje pomocníka, ktorý vaše bábätko spoľahlivo chráni. Naše hniezda do detských postieľok sú vyrobené z kvalitných materiálov. Vytvárajú pohodlie a vaše dieťa sa bude cítiť bezpečne. Naše detské hniezda sú veľmi vhodné na vloženie do detskej postieľky alebo ohrádky. Dieťa sa v hniezde cíti dobre. Koniec koncov, v prvých mesiacoch potrebuje váš drobec malé a útulné miesto. Takto si neskôr môže postupne zvyknúť na väčšiu posteľ.

Hniezdo pre bábätko

Posteľné súpravy pre deti

Na doplnenie príslušenstva, ktoré vaše dieťa potrebuje túto jar, odporúčame paplón do postieľky. Je to malá perina, ktorú budete môcť použiť, keď sú jarné dni ešte chladné.

Jar sa vyznačuje tým, že nám prináša kvety, slnečné dni a najlepšie chvíle vonku. Nesmiete však zabudnúť, že sú tu aj chladnejšie dni.  Z tohto dôvodu vám ponúkame teplé bavlnené obliečky, ktoré dodajú potrebné teplo a dokonalý odpočinok ako nikdy predtým.

Paplóny a obliečky do detskej postieľky si môžete vybrať v rôznych modeloch.

Bavlnené obliečky pre bábätká