Zrkadlo Feng Shui zdvojnásobte svoje peniaze, predaj, zákazníkov,

Šperky a dokonca darčeky!
Zrkadlá Feng Shui zdvojnásobia všetko, čo sa odráža vo vašom živote. Opýtajte sa sami, aké to je, že chcete zdvojnásobiť? Chcete zdvojnásobiť svoje šťastie? Alebo Môžete byť viac predaja, viac zákazníkov Alebo nemusíte mať dostatok šperkov. Môžete použiť feng shui zrkadlá zdvojnásobiť čokoľvek vo vašom živote, ktoré odráža.

Opýtajte sa každého dobrého interiérového dizajnéra Ako môžem urobiť môj priestor vyzerajúci väčší? Prvou odpoveďou sú vždy zrkadlá. To preto, že zrkadlá zdvojnásobia pocit väčšieho priestoru

V obchodoch
Teraz požiadajte konzultanta feng shui Ako získam viac predajov, biznisu, peniaze? Odpoveď je vždy zrkadlá. Napríklad Ak chcete zvýšiť predaj vo vašom obchode, potom môžete mať zrkadlo odrážajúce pokladnicu. To symbolizuje zdvojnásobenie podnikania. To pomáha doslova “zdvojnásobiť” váš predaj.

Ak vaše obchody trpia hospodárskym spomalením, ktoré zasiahne svet, potom sa môže pokúsiť o využitie feng shui zrkadla na zlepšenie predaja.

Môžete mať od podlahy k stropu zrkadlo v blízkosti vchodu zdvojnásobí zákazníkov. A bude prilákať nových zákazníkov do maloobchodného predaja. A hlboko v obchode feng shui zrkadlá môžu zdvojnásobiť výrobky v regáli.

V obývacej a jedálni
V domácom zrkadle sú najlepšie umiestnené v obývacích a jedálenských priestoroch. Feng Shui zrkadlá odrážajúce jedálenský stôl zdvojnásobí potraviny, ktoré znamenajú bohatstvo a hojnosť. Teraz nechcete, aby zrkadlo odrážalo odpadky z odpadu alebo špinavé odtoky zvonku. Ak nie je pohľad vonku príjemný, použite záclony alebo žalúzie. Zavrite vonkajší svet.

Ak stenové zrkadlo odráža aj príjemné výhľady z vonku buď na rieke, alebo na zdravých rastúcich rastlinách, alebo na kopcoch – čo naznačuje obrovskú plochu čistej energie. Pohľady na stromy prinášajú energiu rastu, zatiaľ čo výhľady na malebné hory prinášajú skvelý vzťah. Pohľad na vodu prináša prosperitu!

V obývacích izbách, kde rodiny drží večierky a zhromaždenia, sú tiež dobré miesta na zavesenie zrkadla a môžu zdvojnásobiť počet ľudí v miestnosti pre viac slávnostného chi!

V spálni
V spálni, keď vaše zrkadlo odráža tvoju posteľ, zdvojnásobuje tvoju osamelosť, ak si jediný. Ak ste manželia, nezväčší vašu lásku. Namiesto toho prináša tretiu stranu do vzťahu a spôsobuje neveru. Najlepšie je udržať zrkadlá zo spálne. Alebo ich zakryte v noci, ak nemáte na výber.

V kúpeľniach a kuchyniach
Teraz by ste chceli, aby zrkadlo v toalete odrážalo toaletu? Nie. Chceli by ste, aby feng shui zrkadlo odrážalo staré noviny a účty – nie len ak máte radi rastúce výdavky. Tiež by ste nemali používať v kuchyni, pretože zdvojnásobuje požiar. Ani by ste nemali rád zdvojnásobiť ostré rohy, ktoré pôsobia ako jedové šípky.

10 vecí, ktoré by vaše zrkadlo nikdy nemalo odrážať
Dvere a okná
Posteľ
ZÁCHODOVÁ doska
Fames v kuchyniach
Ďalšie zrkadlo
zmätok
Špinavé odtoky
Jedovaté šípky alebo ostré rohy nábytku alebo stien
Váš skreslený obraz.
Telo najvyššieho člena bez hlavy.
Chýbajúce rohy
Zrkadlá môžu byť tiež liečbou chýbajúcich rohov vo vašej domácnosti. Teraz každý kútik má v ňom jedinečné šťastie. Ak napríklad chýba juhovýchodný kútik vášho domu, zistíte, že je ťažké získať bohatstvo. Ak juhozápad chýba, potom už nikdy nebudete môcť nájsť spriaznenú dušu alebo uspokojujúci vzťah. Chýbajúci kútik zabezpečuje, že zostanete nešťastní v práci a kariére.

Zrkadlo zdvojnásobí medzeru a vyplní chýbajúci roh. Ale dbajte na to, aby zrkadlá neodrážali dvere alebo posteľ. Nechcete zdvojnásobiť toalety, kuchyne. A zrkadlo odrážajúce dvere posiela prospešnú chi energiu späť. Takže ak máte foyer, môžete ho použiť na zdvojnásobenie priestoru, ale zrkadlo by nemalo odrážať hlavné dvere.