Výživové doplnky vhodné pre naše telo

Zdravie je to najdôležitejšie, čo by sme si mali vážiť. Väčšina z nás však zabúda starať sa o zdravie aj keď vieme, že zdravie je najdôležitejšie. Zdravý životný štýl si môžete prinavrátiť aj sami, bez toho, aby ste museli hľadať fitness poradcov a dietológov, ktorí by vám poskytli väčšinu informácii, ktoré si nájdete aj na internetových fórach. Uvedomte si ale, že na každé telo platí niečo iné.

Čerstvé, poprípade sušené ovocie

Tým najzdravším pre vaše telo bude jednoznačne ovocie. Ovocie obsahuje toľko výživných a zdraviu prospešných látok, že dokáže vynahradiť výpadok viacerých potravín. Ovocie obsahuje veľké množstvo céčka, tým pádom posilňuje obranyschopnosť organizmu a chráni vaše telo pred napadnutím mikroorganizmov. Okrem klasického ovocia, ktoré ste si mohli dopestovať na jeseň – jablká, hrušky, slivky, môžete konzumovať Acai Berry. Zohnať ho môžete v tabletkách dokonca v balení, kde sa nachádza až tisíc tabletiek tohto chutného ovocia.

Tip: Ak nemáte sušičku na ovocie a plánujete si ju kúpiť, neváhajte a choďte si ju kúpiť. Je to výborná vec, ktorá vám pomáha spracovať ovocie bez toho, aby ste ho zbavili zdraviu prospešných látok. Odporúčame vám sušiť najmä jablká. Sušielky sú fantastická vitamínová bomba, ktorá vás nakopne aj vtedy, keď budete mať pocit, akoby od vás všetka energia odišla.

Všetko zelené

Kaleráb, ľadový šalát, brokolica, špenát a všetky nazeleno sfarbené dobroty obsahujú veľké množstvo výživových doplnkov, ktoré si náš organizmus neustále vyžaduje. Zahrňte do svojho jedálnička aj tieto potraviny a uvidíte, že choroba vás neskolí. K týmto potravín vyskúšajte užívať aj zopár tabletiek Chlorelly. Chlorella je taktiež zelená. Je to zelená riasa, ktorá pomáha zlepšovať imunitu ľudí a zlepšuje zdravie tráviaceho systému. Odporúčaná denná dávka je maximálne 15 tabletiek.

Detoxikácia po sviatkoch

Ak sa rozhodnete po sviatkoch detoxikovať svoje telo, odporúčame vám zájsť do obchodu a kúpiť si krabičku Spiruliny. Práve Spirulina dokáže detoxikovať vaše telo a prinavrátiť vášmu podráždenému tráviacemu traktu zdravie.