Aloe vera – a pozitívny vplyv na zdravie

aloe vera

Nenechajme túto zázračnú rastlinu ladom! Aloe Vera Barbadensis je rastlina, ktorá sa pestuje v púštnych oblastiach údolí Rio Grande v južnom Texase, v Dominikánskej republike a ďalších častiach karibskej oblasti. Sú to oblasti, kam nikdy nezasiahla žiadna civilizácia a polia na jej pestovanie sa rovnajú rozlohe slovenský republiky.
Krajina je dokonca zabezpečená pred škodlivými vplyvmi tak, že nad touto oblasťou nevedú ani letecké koridory. Rastlina je teda veľmi čistá a aj jej spôsob spracovania je veľmi technologicky náročný a úplne čistý bez prídavkov akýchkoľvek chemických konzervačných prísad.

Rastlina je zbavená šupky a jej čistá dužina je spracovaná za studena tak, aby od odrezanie správne zrelé rastliny do konečnej fázy vákuovo uzavretého viečka v tubičky, neubehlo viac ako 4 hodiny. Potom má v tomto stave dužina záruku 4 roky. Po otvorení kanistra by sa mala spotrebovať do pár týždňov.

Čistý, 100% gél z aloe vera obsahuje 200 rôznych zložiek, 18 aminokyselín, 8 esenciálnych kyselín, vitamíny, minerály, enzýmy, saponíny a iné, ktoré sú veľmi prospešné ľudskému zdraviu. Telo vyživuje priamo na úrovni buniek a preniká aj do necévních oblastí, ako sú napr. Kĺby. V tzv. Civilizovanej časti sveta nemá nikto v poriadku svoje vnútorné prostredie, najmä črevá, od ktorých čistoty sa odvíja náš zdravotný stav.

V pôde, z ktorej pochádza naša strava takmer chýba výživné látky, zato v prostredí, v ktorom žijeme, môžeme identifikovať reálne približne 68 000 toxínov, ktoré sa dostávajú do nášho tela a spôsobujú nám rôzne zdravotné problémy alebo čakajú v zálohe na svoju chvíľu, kedy sa budú môcť prejaviť. Preto musíme nášmu telu dodať živiny, ktoré sú pre naše zdravie dôležité.

Na rozdiel od iných výrobcov postupuje FLP úplne opačne. Namiesto aby pridával do svojich výrobkov trochu aloe, vychádza vždy z rýdzeho čerstvého stabilizovaného aloe vera gélu a do neho ešte len pridáva správna množstvo iných zložiek. Tým vytvára ucelenú radu výrobkov, ktoré slúžia veľmi dobre ľudskému zdraviu.

ALOE VERA GEL
Je základom každej liečebnej kúry pomocou aloe vera. Vyčistí dokonale naše črevá, detoxikuje náš organizmus a pôsobí veľmi detoxikačne aj na pečeň a obličky. Užíva sa pri gynekologických problémoch, rôznych mykózach a zápaloch reprodukčných orgánov. Má vynikajúcu účinnosť na dýchacie cesty, alergia, astma, ekzémy, psoriázu (lupienku), lieči žalúdok, pankreas, žlčník, pečeň, obličky a močový mechúr. Pôsobí protibakteriálne, protizápalovo a významne prispieva k zlepšeniu zdravotných problémov.
Obsah: takmer 100% čistej dužiny z aloe.

ALOE BERRY NECTAR
Aloe Berry Nectar má rovnaké účinky ako Aloe Vera Gél s tým rozdielom, že je do dužiny pridaný extrakt z brusníc a jablkový ocot. Táto kombinácia je veľmi účinná pri problémoch s obličkami alebo močovým mechúrom. Inak pôsobí samozrejme aj na ostatné problémy rovnakým spôsobom.

FOREVER FREEDOM
Nový produkt, ktorý je určený najmä na liečbu pohybového aparátu a udržanie zdravej funkcie a pohyblivosti kĺbov. 100% dužina aloe vera je doplnená glukosamínom a chondroitínom, látkami, ktoré tvoria prvú obrannú líniu proti degenerácii kĺbov a zápaly. Zatiaľ tento nový výrobok nemá vo svete obdobu. Aloe vera gél je totiž produkt, ktorý má vynikajúce penetračné schopnosť a tak vedie tieto dve látky výborne až k miestu problému – kĺbom a tam je s výhodou zabuduje. Tieto látky tak majú mnohonásobne lepšiu účinnosť, ako keby boli užívané samostatne.

ALOE HERBAL TEA
Je vynikajúci čistiaci čaj, ktorý obsahuje okrem kvetov z aloe vera ďalšie komponenty, ktoré pomáhajú organizmu dostať sa do skvelej formy a detoxikovať sa.
Škorica znižuje hladinu cukru v krvi, pomaranč spevňuje cievy,, fenikel podpopruje trávenie a činnosť slinivky brušnej, harmanček má protizápalový účinok a zlepšuje tráviace problémy, Gymnemma Sylvestre reguluje hladinu cukru v krvi, potláča chuť na sladké zamedzuje vstrebávanie cukru a podporuje tvorovi a regeneráciu pankreatických buniek, ktoré produkujú inzulín. Ďalej obsahuje klinček, zázvor a kardamon, ktoré majú veľmi pozitívny vplyv na látkovú výmenu v organizme. Tento čaj je vynikajúci u ľudí, ktorí chcú chudnúť a u diabetikov.

ALOE FIRST
Čistá, cedenie šťava z aloe vera, ktorá sa skladá z veľkého množstva enzýmov, aminikyslin, vitamínov, minerálov s výťažkami z 11 ďalších vybraných bylín a s prídavkom včelieho propolisu. Stačí len niekoľko streknutí na dosiahnutie rýchlej úľavy z podráždenia aj na ťažko dostupných miestach. Používa sa pri akné, ekzémoch, zraneniach, na prekrvovanie končatín u diabetikov, s úspechom sa strieka do nosa pri prechladnutí, do krku pri ochoreniach angínou aj do uší pri ich bolestiach a zápaloch. Je nevyhnutnou súčasťou každej rodiny s malými deťmi, kde funguje aj ako prvá pomoc pri zraneniach, popáleninách, odratých kolenách, pri obareninách pod.

ALOE VERA Gelli (gél z aloe)
Čistý priehľadný gél z aloe, ktorý sa s úspechom aplikuje pri akné natieraním na postihnuté miesta, na rezné rany, odreniny, spáleniny od slnka alebo v domácnosti, na rôzne odreniny a malé poranenia.