Vyberte si správne ochranné sklo pre váš mobil

Každý mobil by mal používať ochranné sklo, aby sa zabránilo poškriabania a inému poškodeniu displeja.

Na výber máte rôzne druhy ochranných skiel, ktoré si môžete kúpiť online. Ale ako si vybrať to správne, ktoré spoľahlivo ochráni aj váš mobil?

Väčšina smartfónov sa dnes môže pochváliť Gorilla Glass, Dragontrail alebo inými displejmi odolnými proti poškriabaniu. Tento druh skla je odolný proti poškriabaniu a prasknutiu, nie je však úplne spoľahlivý. Niektoré materiály, ako napríklad piesok, však môžu obrazovku rýchlo poškodiť.

Ochrana displeja voči škrabancom a prasklinám je efektívna prostredníctvom dodatočnej vrstvy zabezpečenia. Ochranné sklo je spoľahlivá dodatočná ochrana displeja mobilného telefónu. Avšak len vtedy, ak si vyberiete kvalitné ochranné sklo.

Ochranné sklo je populárne aj pre jeho cenovú dostupnosť. Je to malá investícia v porovnaní z hodnotou vášho mobilného telefónu za niekoľko sto eur. Ochranné sklo z tvrdeného skla poskytuje lepšiu odolnosť voči poškriabaniu. Tvrdené sklo napodobňuje dojem skutočného displeja, vďaka čomu je použitie oveľa príjemnejšie.

Kvalitné ochranné sklo spoznáte podľa toho, že je tvrdé a drží svoj tvar. Jeho tuhosť uľahčuje nanášanie, pretože ho môžete opatrne vyrovnať a potom prilepiť. Okrem toho je oveľa ľahšie vymeniť ochranné sklo, ako vymeniť poškodený displej telefónu.

Mobil24.sk je jeden z najväčších predajcov kvalitných ochranných skiel. Vybrať si môžete ochranné skla pre všetky hlavné značky a jednotlivé typy mobil. Spoľahnite sa aj vy na bezpečný a spoľahlivý nákup ochranné skla pre váš mobil

Mobil24.sk je záruka rýchleho dodania ochranného skla na mobil.