Klimatizácie Vivax pre domy a firmy

klimatizácia vivax

nové klimatizácie vivax

Hľadáte spoľahlivú klimatizáciu pre váš domov? Hľadáte vhodnú klimatizáciu pre vašu kanceláriu, reštauráciu alebo iný obchodný priestor?

Vyberte si firmu, ktorá ponúka osvedčené riešenia a má dlhoročné skúsenosti. Spoľahnite sa na seriózny prístup zabehnutej firmy.

Klimatizácie Vivax sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné inštalovať do domov a obchodných prevádzok. Klimatizáciu je možné navrhnúť tak, aby vyhovoval všetkých vašim potrebám, bez ohľadu na veľkosť prevádzky.

Okrem návrhu a predaja klimatizácie Vivax ponúkame odbornú montáž, záručný a pozáručný servis.

Sme popredný predajcovia klimatizácie, preto vám môžete ponúknuť spoľahlivé služby.

Klimatizácia Vivax M design

Klimatizácie Vivax M-Design sú obľúbeným riešením pre domácnosť aj kanceláriu. Vivax klimatizácia má zaujímavý dizajn, vďaka ktorému sa zmestí do každého interiéru. Tento modelový rad klimatizácii sa vyznačuje tichou prevádzkou a sú energeticky nenáročné, v pohotovostnom režime spotrebujú iba 1 W. Vivax M-Design má až 12 rýchlostí ventilátora, takže je možné prispôsobiť prevádzku zariadenia podľa individuálnych potrieb používateľa. V prípade výpadku napájania sa zariadenie vráti na predchádzajúce prevádzkové nastavenia spred poruchy. Dokonale sa stará o vzduch v miestnosti, pretože je vybavený prachovým filtrom a biologickým filtrom. Prvý zachytáva prach a roztoče, zatiaľ čo biologický filter pomocou eko filtra zachytáva častice baktérií, húb a mikroorganizmov a potom ich eliminuje a pomocou buniek enzýmov rozpúšťa ich bunkové steny.

Montáž klimatizácie

Výhodu výberu klimatizácie, je že okrem vlastnej montážnej skupiny disponujeme aj všetkou potrebnou technikou. Pri prácach vo výške používame vlastnú autoplošinu.