Sexi biela krajka na leto

So slnečnými dňami pribúda pomaly, ale iste aj krásne opálenie, a tak je čas ho nechať vyniknúť priamo štýlovo. A ako inak než v kombinácii s bielou čipkou. Tá sa v lete skrátka neomrzí.

O bielej čipke už snáď bolo povedané všetko. O tom, že je to romantický, elegantný, ženský aj sexi materiál, ktorý vyzerá skvostne na oblečení, doplnkoch aj spodnej bielizni, nie je pochýb. A preto prichádza s koncom jari a začiatkom leta jeho čas. Čipku totiž môžete smelo obliecť na takmer akúkoľvek príležitosť a vždy budete vyzerať šik.

Ak teda váš šatník neukrýva ešte dostatočné množstvo topov, sukní či šiat, porozhliadnite sa určite v aktuálnych kolekciách. My sme to urobili tiež a pár kúskov ako malú návnadu vám naservírujeme v nasledujúcej inšpiráciu. A to vrátane luxusnej spodnej bielizne. Stačí si vybrať.
Krása a móda
Extra ženský kúsok: Sukňa s volánom. Nosia sa vo všetkých dĺžkach

Topy i blúzky

Biele krajkové topy sú povolené nosiť k čiernym aj bielym elegantným nohaviciam, ale aj k džínsom a džínsovým kraťasom. Hodiť sa vám budú krásna tielka, ale aj blúzky s rukávmi do zvonu, ktoré sú tento rok trendy.