Recept na dokonalú hydromasáž

Vyberte správny kúpeľ

Je dôležité vybrať produkt, ktorý má program, ktorý je najvhodnejší pre vaše potreby

Vyhradený čas

2 až 3 krát týždenne, vo večerných hodinách, vyčleňte půl hodiny práve pre vás. Dokonalá hydromasáž vyžaduje 20 minút ponorenia.

 

Príprava pokožky

Ak chcete rozšíriť výhody masáže, exfoliujte pred vstupom do kúpeľa a po kúpaní používajte hydratačný krém na koži a po strávení desať minút zabaleného do županu.

Nastavenie správnej teploty

 

Ideálna teplota je medzi 32 a 37 stupňami a pamätajte, že horúca voda má dekontraktívny účinok na svaly a stimuluje obeh, chladnejšia voda má tonizujúci účinok a môže zvýšiť krvný tlak.

Použitie silu esenciálnych olejov

 

Môžete si vybrať z rôznych olejov: cyprus na boj proti celulitíde, na odvodnenie a protizápalový účinok; cédrového, citrusového a orientálneho korenia na zvýšenie energetickej účinnosti; mäta, citrónu alebo levandule pre celkovú relaxáciu.

Využívanie hudobnej terapie

 

Počas hydromasáže nie je nič lepšie, ako nechať sa uniesť s emóciami a vibráciami svojej obľúbenej hudby, vybranej špeciálne pre vašu náladu a účel vašej relácie, ponoriť sa do atmosféry úplného blahobytu.

Výber správneho osvetlenia

 

Farebná terapia využíva stimulačné a upokojujúce účinky odtieňov farebného spektra (farby dúhy). Vyberte si programy s chladnými farbami, ako je zelená a modrá, aby ste sa uvoľnili, alebo teplo, ako je červená, aby ste dobil energiu.

Čistenie a dezinfekcia

 

Pravidelne používajte čistiaci prostriedok a dezinfekčný systém obsiahnutý v našich kúpeľoch, aby boli systémy v plnom prevádzkovom stave a zabezpečili vnútorné komponenty pred šírením plesní a baktérií a akumuláciou biofilmu.