Kto hľadá zoznámenie na internete?

Premýšľali ste niekedy o tom, aký druh ľudí vyhľadáva internetové zoznamky? Často panuje predstava, že tento druh zoznámenia vyhľadávajú iba úplní zúfalci, ktorí už nemajú žiadnu inú možnosť. Ale pravda je iná.

Internetové zoznamky využívajú hlavne tí, ktorí nemajú moc príležitostí na zoznámenie. Ale nie vždy to musia byť samotári. Aj spoločensky založení ľudia môžu mať problém so zoznamovaním. Majú síce okolo seba veľa priateľov, ale čo ak chcú svojho životného partnera nájsť medzi úplne inými ľudmi?

Veľakrát ide o celoživotných kamarátov a nie každý túži budovať spoločnú domácnosť s tým, s ktorým si hral na piesočku. Druhú skupinu tvoria tí, ktorí na vážne zoznámenie nemajú čas, pretože v práci trávia oveľa viac času než iba klasických osem hodín. A pokiaľ sa aj stane, že odídu z práce včas, tak často pracujú ešte doma. A nezostáva im potom žiadny voľný čas na zoznamovanie.

A tak je internetová zoznamka ideálnym riešením. Zoznámenie prebieha z pohodlia domova. Na internete je veľké množstvo portálov, ktoré sprostredkovávajú zoznámenie, nie každý je ale seriózny. Preto je dobré, pokiaľ to myslíte vážne, zamerať sa na stránky zoznamiek s dlhou tradíciou. Niektoré sú síce platené, ale je určite lepšie zaplatiť za seriózny prístup, než zverejňovať informácie o sebe na pochybných stránkach.

Skúste napríklad Európsku zoznamku, ktorá sprostredkováva zoznámenie ženám z Českej a Slovenskej republiky s mužmi z takmer celého sveta. Na databázu partnerov na úrovni sa môžete pozrieť na jej stránkach www.europska-zoznamka.sk. Nech už sa zaregistrujete kdekoľvek, buďte pri uvádzaní svojich informácií a nahrávaní fotiek opatrní. Pohybujete sa v anonymnom svete internetu. Na druhú stranu však na túto anonymitu nespoliehajte a uvádzajte o sebe iba pravdivé informácie. Je predsa vaším cieľom z anonymity vystúpiť a stretnúť sa v reálnom svete.