Prečo si kúpiť ECO DOG TOILET

Pre majiteľov psov je dôležitý správny výcvik. Existuje viacero spôsobov, ako vycvičiť svojho psieho miláčika. Jedným z najlepších a najinovatívnejších je používanie psieho nočníka. Psí záchod je vhodný pre akýchkoľvek psov. Ako majiteľ sa vám stalo, že keď ste niekedy prišli domov, zacítili ste zápach psieho moču. Bez ohľadu na to, aký pekný môže byť váš domov, bude podstatne menej príťažlivý, ak zaváňa psím močom. Každý majiteľ psa, ktorý sa musel vyrovnať s nehodou, ktorú jeho pes urobil a vie, že tento neporiadok sa ťažko upratuje a bude ešte dlho cítiť.

Ak ste majiteľ rodinného domu, určite viete, ako psí moč škodí tráve a rastlinám. Psí moč môže trávnik vážne poškodiť a zanechať množstvo zničenej zelene, ktorú ste tak náročne pestovali.

Pre majiteľov domov a ich miláčikov je riešením ECO DOG TOILET stanica, ktorá obsahuje patentovanú zložku so psími feromónmi, ktoré sa uvoľňujú do prostredia, čím aktívne priťahujú psy. Váš pes má potrebu označiť toto miesto močom a získať teritórium. ECO DOG TOILET prináša patentovanú filtráciu, ktorá ochráni vašu krásnu záhradu a zároveň si pes splní svoju potrebu.

ECO DOG TOILET odporúčajú kynológovia a aj spokojný majitelia. Je to skutočne efektívny spôsob, ako chrániť svoju záhradu a životné prostredie.

Na výber je niekoľko modelov psích staníc. Naviac netreba opomenúť, že ECO DOG TOILET je Slovenský produkt. Pridajte sa aj vy k spokojným majiteľom ECO DOG TOILET