Partnerský život

Po náročnom pracovnom dni sa tešíme najmä na prítomnosť partnera a nič nerobenie. Tešíme sa na to, že si konečne doma pochutnáme na chutne pripravenom jedle, porozprávame sa s partnerom, prečítame pár stránok rozčítanej knihy alebo budeme len nasávať atmosféru domova.

Rozveselenie

Niekedy však potrebujeme nakopnúť, rozveseliť sa malým darčekom. Nemusí to hneď byť velikánsky darčekový kôš plný dobrôt. Postačí „len“ úsmev, pohladenie, ale kľudne aj dráždivé spodné prádlo.

Partner vám najlepšie poradí

Nič viac nedokáže potešiť muža, ako spodné prádlo. Či už si do svojho bielizníka prikúpite pančuchy, podprsenky, alebo aj nohavičky, váš muž si to v prvom momente všimne. Možno nie hneď,keď si ich kúpite, ale hneď, ako si ich prvýkrát na seba oblečiete. Mnohí muži sami tvrdia, že im partnerky nemusia kupovať absolútne nič. Postačí, keď si kúpia sami na seba niečo dráždivé. Chcú byť pritom, keď si ich partnerka bude skúšať nové spodné prádlo. Je pravda, že muži dokážu najlepšie poradiť, čo sa týka spodného prádla. Ak sa teda chystáte v blízkej dobe kúpiť si niečo nové, zavolajte so sebou aj svojho partnera. Ten vám najlepšie poradí.

Príťažlivosť 

Ak chcete, aby váš vzťah nepokrivkával ani po rokoch spolužitia, musíte sa navzájom prekvapovať, podporovať a hlavne spolu o všetkom komunikovať. Nemusíte vlastniť erotické body, aby ste si získali pozornosť svojho manžela. Bez vzájomnej chémie nebude môcť vzniknúť a ani fungovať žiaden vzťah. To si treba uvedomiť.