Kvalitné tričká

S pribúdajúcimi rokmi sa kvalita tričiek výrazne znižuje. Výber je však oveľa bohatší ako pred niekoľkými rokmi. Mnohé dámy, ale aj páni sa sťažujú, že aj keď si chcú priplatiť, aj tak kúpia nekvalitné tričká. Kde teda potom nakupovať tričká, keď vám záleží hlavne na kvalite?

Domáce značky- žiadna veľkovýroba 

Sústreďujte sa najmä na domáce značky, ktoré sa nesústreďujú na veľkovýrobu. Budete ich môcť nájsť na známych portáloch, kde sa zhromažďujú ľudia, ktorí predávajú svoje handmade výrobky. Okrem klasických portáloch akým je napríklad sashe.sk si stačí nájsť slovenské blogerky, ktoré vás sami navedú na stránky talentovaných ľudí, ktorí svoj talent pretavili do úspešného biznisu. Medzi týmito predajcami si môžete všimnúť šikovných šperkárov, šikovných výrobcov doplnkov do domácnosti. Naraziť však môžete aj na ľudí, ktorí sa venujú výrobe dámskych tričiek s potlačou.

Bavlnené tričká 

Medzi najkvalitnejšie tričká patria tie vyrobené z bavlny. Musia byť vyrobené čisto len z bavlny. Takéto tričká však nenájdete v predajniach známych značiek. Opäť raz dávame do pozornosti, že je lepšie investovať do kvality, najmä ak máte radi hory a turistiku. Práve pri športových aktivitách je lepšie mať vzdušnejšie pánske tričko s potlačou. Dámy samozrejme dámske.

Pestrejší výber 

Najmä ženy ocenia vo svojom šatníku pestrejší výber. Potrebujú kombinovať a úprimne s jedným tričkom by to šlo veru ťažko. Sem-tam je dobré, keď si oblečú vtipné tričko, ktoré svojim nápisom alebo obrázkom upozorňuje samo na seba. Odporúčame vám ale kupovať si najmä jednofarebné tričká. Tie sa vám budú najlepšie kombinovať s akoukoľvek sukňou, nohavicami, kraťasmi alebo džínsami.