Ochráňte svoje deti pred zimou a oblečte ich do prírodnej vlny

Veríme tomu, že každý človek si zaslúži to najlepšie pre seba a svojich blízkych, čo nám príroda dáva.

Doprajte si kvalitu a chráňte seba aj svoju rodinu

Zima sa neúprosne blíži a rodičia na Slovensku kupujú zimné oblečenie pre seba a svoje ratolesti. Každý rodič chce pre svoje deti to najlepšie. Málokto však vie, že oblečenie z prírodnej vlny je ideálnym materiálom, ak chcete ochrániť zdravie svojich milovaných aj počas zimných dní.

Termoregulačná schopnosť prírodnej vlny zabezpečí, že vás oblečenie zohreje a zároveň prepustí von pot. Vďaka antibakteriálnym vlastnostiam vlny budete vy a vaše detí chránení a v bezpečí pred baktériami a inými škodlivými mikroorganizmami.

Podporte slovenskú ekonomiku = kupujte slovenské výrobky

Každý vyspelý národ nakupuje najmä výrobky od firiem z vlastnej krajiny. Aj my tu na Slovensku máme výrobcov, ktorí si dajú záležať na kvalite svojich produktov, a zároveň vytvárajú prácu u nás doma. Zakúpením slovenských výrobkov z vlny podporíte nielen špičkové slovenské firmy, ale najmä udržanie pracovných miest v regiónoch.

Čo tak to spojiť dokopy?

Internetový obchod WOOLit.sk vám prináša slovenské produkty z prírodnej ovčej vlny a merino vlny vysokej kvality. Sortiment nášho obchodu zahŕňa: detské vlnené pančušky, legíny/kamaše, ponožky, podkolienky, návleky na nohy, čiapky. V ponuke máme aj vlnené ponožky, pančuchy, podkolienky, nadkolienky, rukavice, návleky na nohy, čelenky pre dospelých.

Ponuku kombinuje tovar zo slovenskej firmy Tatrasvit a druhú časť sortimentu tovar z českej firmy Surtex. Naše výrobky obľubujú najmä nadšenci barefoot obuvi a nosenia deti v babyšatkách a ergonosičoch. Ale taktiež aj fanúšikovia zimných športov a zimomraví ľudia, ktorí vedia oceniť vlastnosti prírodnej vlny.

Náš e-shop je vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Navštívte nás online na https://woolit.sk/