Nakupujete na Footshop? Kupón na 10% vám nákup uľahčí

Kto by Footshop.sk nepoznal, je to e-shop preslávený v oblasti módnych botov od rôznych značiek. Môžete si tu kúpiť topánky mnohých druhov i zvučných značiek. Napríklad športové topánky od Nike, Adidas alebo Puma. Medzi aktuálne fashion topánky do mesta si vyberiete medzi Vans alebo Converse. Nájdete tu letné topánky aj zimné topánky všetkého druhu, či už zháňate topánky na šport, do mesta alebo na behanie.

Ušetriť 10% je úplne jednoduché

Vďaka zľavám pre Footshop na webe PromoKupon môžete ušetriť na nákupe obuvi 10%. Využite zľavový kód umiestnený na stránkach PromoKuponu. Ale pozor, platí len do konca roka 2017, tak sa poponáhľajte, nech máte nové topánky doma ešte tento rok. Zľavový kupón jednoducho skopírujete do schránky a vložíte do príslušného políčka v e-shope.

Vďaka vianočné akciu získate 20 € zľavu na ďalší nákup

Kto by nechcel získať 20 € na ďalší nákup len tak? A ešte k tomu sa voziť v Mini Coopera celý mesiac? Stačí nakúpiť na Footshop nejaké topánky a počkať na zlosovania. Každý nakupujúci je zapojený do súťaže a môže z toho čerpať výhody.

Ušetrite na móde desiatky percent

Footshop nie je jediný obchod, pre ktorý na PromoKuponu nájdete zľavy. Okrem neho vám umožní ušetriť aj na českom módnom e-shopu Zoot alebo na topánkach od značky Deichmann. Vďaka PromoKupon.sk máte všetky zľavy na jednom mieste a šetríte v každom e-shopu alebo online službe, kde nakupujete.

Aby ste si to ešte uľahčili, môžete si do prehliadača Chrome nainštalovať nový vynález – rozšírenie Zľacňovač, ktoré vás v každom e-shopu upozorní na aktuálne zľavové kupóny a akcie.