Objavte T dizajn

Nerád to rozdelím, ale dizajnéri nedodržiavajú tajnú knihu pravidiel. Neexistujú žiadne tvrdé a rýchle zákony, ktoré by regulovali to, čo robíme. Sme kreatívnymi typmi podľa prirodzenosti a láskou predstaviť, snívať a skúmať, nasledovať našu intuíciu. To znamená, že existujú niektoré drsné princípy, ktoré nás vedú k tomu, aby zabezpečili skvelý výsledok zakaždým. Sú to práve pokusy a skutočné veci, ktoré fungujú. A to nie sú triky alebo zručnosti, ktoré trvajú roky zvládnuť. Každý môže robiť od prvého dňa. Zvážte to ako základ pre rozvíjanie vlastnej nepredvídateľnej, kreatívnej, pravdepodobnej intuície.
Tradičná spálňa podľa White T Design
White T Design
1. Vyberte farbu farby naposledy. Dostávam hovory po celú dobu od majiteľov domov, ktorí chcú vybrať farbu farby predtým, ako sa presťahujú dovnútra. Mám logiku. Prečo neprišiel na steny s čerstvým náterom? Samozrejme môžete tak urobiť, ale podľa môjho názoru to nie je ideálne.

Existujú tisíce farieb farieb s rôznymi odtieňmi, tónmi a odtieňmi. A každý z nich vyzerá odlišne od domova k domovu, pretože zdroje svetla sa líšia, čo znamená, že to, čo vyzerá dobre v súčasnom dome, nemusí byť vo vašom novom. Chcete, aby farba, ktorá najlepšie dopĺňa čalúnenie, umelecké diela, koberec a čokoľvek iné. Túto farbu môžete vybrať iba vtedy, ak je vaša vec skutočne vo vašej domácnosti.

Nájdite malíra v blízkosti vás
Tradičná obývacia izba Súčasná obývacia izba
2. Dajte svojmu nábytku miestnosť na dýchanie. Odstráňte preplnenosť miestnosti. Milostivé bývanie znamená ľahký manévrovací priestor. Je to naozaj skvelá správa, ak pracujete s prísnym rozpočtom. Nemusíte vyplňovať priestor s množstvom nábytku. Strávte viac svojho rozpočtu na menej, ale kvalitnejších kusoch a vaša izba bude vyzerať lepšie, ako keby bola plnená do žiabier s nálezmi z blších. Vysokokvalitné stoličky, ktoré sú tu zobrazené, napríklad vyčnievajú, pretože nemusia bojovať za pozornosť.
Moderný obývacia izba architektonického designu Nest, Inc.
Nest Architectural Design, Inc.
3. Zaveste kresbu v správnej výške. Galérie a múzeá visia umelecké diela tak, aby stredná čiara (stred) každého kusu bola 57 palcov až 60 centimetrov od podlahy. (Priemerná úroveň ľudského oka je 57 palcov.) A mali by ste urobiť to isté.

V takejto miestnosti, kde stúpajú stropy, môže byť tendencia visieť vyššie. Nezabudnite: Musí to súvisieť s ľudským rozsahom, nie s rozsahom štruktúry.

Ak si nie ste istý, urobte si fotku. Je pozoruhodné, koľko fotografie môže odhaliť. Vytlačte ho alebo použite aplikáciu Photoshop alebo aplikáciu na kreslenie fotografie. To vám môže dať pocit, či je potrebný väčší alebo menší umelecký dielek, alebo vysoká rastlina je najlepšie na vyplnenie voľného miesta.
Tradičné obývacia izba od KDW Home / Kuchyňa Designworks
KDW Home / Design kuchyne
4. Viete, ako usporiadať nábytok na koberec. Existuje v podstate tri spôsoby, ako môžete na koberec usporiadať nábytok.

Všetko na: Koberec je dostatočne veľký na to, aby naň umiestnil všetky nohy nábytku. To vytvára luxusnejší pocit. Preto je väčší lepší. Stačí si nechať minimálne 12 až 18 centimetrov podlahovej plochy na všetkých štyroch stranách hraníc koberca.

Všetko vypnuté: Ak máte malú miestnosť, nechať všetky nohy z koberca je skvelá voľba z hľadiska nákladov. Nechcete však vyberať príliš malý koberec, hoci to môže vyzerať bezvýznamne, ako nápad. Koberec by sa mal objaviť, akoby sa mohol dotýkať predných končatín každého sedadla. Tento prístup je najvhodnejší, keď vrstvenie vzorky nad väčší pevný alebo štruktúrovaný koberec.
Tradičná izba Family by Elizabeth Reich
Elizabeth Reich
Predná strana: Dajte predné nohy všetkých sedadiel na koberec, aby ste dohromady zviažili vzájomné usporiadanie a vytvorili dobre vymedzený priestor a zároveň poskytli pocit otvorenosti.
Tradičná izba Family by Blackband Design
Blackband Design
5. Odolať nutkanie byť príliš tematicky-y. Napríklad vzhľad Cape Cod je veľmi populárny. Poznáte stopy: beadboard, modrou a bielu námornú paletu, niektoré maľby na plachetnici. Ale to bolo vykonané toľkokrát, chýba mu individualita. V tejto miestnosti bola pobrežná atmosféra dosiahnutá paletou, umeleckými dielami a materiálmi, ktoré dávajú účinok bez toho, aby čerpali zo zrejmých klišé.

Nájdite návrhára interiéru alebo dekoratéra
Moderná jedáleň od spoločnosti OLighting
OLighting
Uložiť fotku
6. Vytvorte ohnisko. V každej produkcii existujú vedúce role a podporné castové členy. To isté platí v dizajne. Vyberte si svoju hviezdu a nastavte ju ako ohnisko pre ukotvenie miestnosti. Povoliť iným položkám, aby prevzali vedľajšiu úlohu. Nepýtaj sa, aby všetko malo vedúcu úlohu. bude to len za následok vizuálny šum.

Váš ohniskový bod môže byť dramatická kapucňa v kuchyni, manžeta a umelecké dielo v obývacej izbe alebo čelo v spálni. Nech je to čokoľvek, vyberte niečo, čo vás upozorní. V tejto miestnosti krb a osvetlenie pracujú spoločne ako kolektívne ohnisko a prinášajú vaše oko priamo do stredu kompozície a ukotvia ju tam.