Ako osvetliť kúpelňu

Ako vám to povie každý dizajnér interiéru, je to veľmi dobre vybrať správne príslušenstvo a príslušenstvo, ale je to posledné dotyk a ako obliecť miestnosť, ktorá dokáže nakresliť schému.

osvetlenie
Zvážte postupné osvetlenie, aby ste si mohli vybrať osvetlenie podľa svojej nálady. Jasné halogénové svietidlá zaplaví miestnosť s bielym svetlom, čo vytvára pocit priestoru. Avšak, ak chcete relaxačný kúpeľ, možno budete chcieť niečo trochu jemnejšie.

Podlahové osvetlenie, ktoré svieti na obklady alebo jednoduché nástěnné osvetlenie, vám pomôže vytvoriť jemné okolité svetlo, ktoré dokáže vytvoriť pocit svätyne. A nezabudnite zrkadlo. Podsvietenie môže odhaliť nepríjemné tiene na tvári, keď sa pozriete na svoj odraz. Nástenné svietidlá namontované na každej strane zrkadla vytvárajú ideálne svetlo na holenie alebo aplikáciu make-upu. Trojstupňový systém osvetlenia pomôže zvýšiť všestrannosť vašej miestnosti.

Pre komplikovanejšie a najpriaznivejšie prostredie môže byť vaše osvetlenie oveľa oveľa šialenejšie. Drahý lustr vo veľkej tradičnej kúpeľni je skutočným víťazom a pomôže vytvoriť okamžitý pocit bohatosti. Ak však nemáte dostatok priestoru, jednoduché steny môžu poskytnúť podobný efekt luxusu.