Nové spôsoby s Aperolom

ychutnajte si jeden z našich kreatívnych receptov Aperol a vyskúšajte si tieto pikantné, osviežujúce letné nápoje. Tento starý taliansky aperitív je ideálny pre ležérne koktaily.

Aperol spritz koktaily v okuliaroch s plátkami pomaranča
Neexistuje nič ako pomlčka jasnooranžového Aperolu na pridanie niečoho navyše k letnému kokteilu. Tieto osviežujúce nápoje vás dopravia na taliansku riviéru a dajú vám chuť na leto v pohári. Naše obľúbené Aperol koktaily sú ideálne pre popíjanie na slnku s priateľmi – či už hľadáte elegantný aperitív pred večerou alebo showstopping spritz na oslavu niečoho výnimočného.

Akonáhle ste vyskúšali náš klasický Aperol spritz, prečo nie experimentovať s viacerými talianskymi koktejlami?
 

Koktaily na kocky ľadu
Farebné kocky ľadu v zásobníku
Pripravte si tieto chutné kocky ľadu vopred na jednoduchý mrazený kokteil, kedykoľvek príde príležitosť. Zmrazte si kúsky Aperolu, kým nie sú tuhé, potom ich napite do pohárov chladnej domácej limonády alebo len sódovej vody na okamžité tlmenie smädu. Skúste experimentovať s našimi ďalšími chuťou, ako sú zelené olivové kocky, aby sa super-rýchle špinavé martini. Udržujte v lete chladné naše rýchle a jednoduché aperitívy.

Pozrite sa na naše video o tom, ako urobiť ďalšiu úroveň kokteily ľadu kocky pre ľahko sledovať návod.
 

Aperol & limoncello kokteil
Koktejly Limoncello s inými aperitívmi
Kombinujte dve klasické talianske príchute v našom kokteil Aperol & limoncello. Táto ovocná zmes robí ideálny párty. Pomarančová šťava prináša do tohto super jednoduchého nápoja sviežosť – skúste servírovať s plátkami pomarančov alebo citrónov so špajdľami na dokonalý rozkvet.

Chcete ísť von? Skúste si vytvoriť svoj vlastný chlpatý limoncello. Okrem skvelých koktailov sa výborne naleje na zmrzlinu.
 

Aperol negroni
Negroni v pohári s ľadom a plátok pomaranča
Prach z kokteilu a pokúsiť sa prispôsobiť skutočného hrdinu barového menu. Skúste točiť na klasike s našou Aperol negroni. Bežné negroni používajú pomer gin, vermút a Campari v pomere 1: 1: 1, ale pomery uľahčujú hranie s receptom. Ak zistíte, Campari príliš intenzívny, skúste nahradiť ju mierne sladší Aperol. Cincin všetci!
 

Grapefruitový spritz
Grapefruit a aperol kokteil v pohári s ovocím na koktail palicu
Smrek sa vaše spritz s jedným pridaním zesty. Náš grapefruitový spritz vyzerá vhodne slávnostne a používa len niekoľko ingrediencií. Tento pôsobivý recept je prekvapivo ľahko vyrobený. Zmiešajte grapefruitovú šťavu a Aperol, doplňte prosecco a ozdobte ich otočením. Ak ste skutočným lepidlom pre tradičné chute, vyskúšajte naše aperitivo spritz, ktorý používa skôr glow šampanského než prosecco.