Módne kabelky

Keď hodnotíme prácu módnych návrhárov, sme ako žraloky. Nemilosrdní, pripravení rozcupovat ich námahu, dravci. Očakávame od nich najlepší výsledok, iný nie je prípustný. Koniec koncov je to ich zamestnanie. A pokiaľ ide o módu, vždy musíte počítať, že hráte ruskú ruletu. Teda až na módu značky “Handmade”.

Vojsť do spoločnosti s vlastne vyrobenou vecou je ako prísť so soškou Oscara. Všetci sa jej chcú dotknúť, aby si overili, že je skutočná. Handmade móda je boom dnešnej doby. Všetci chceme vyrábať, všetci chceme byť súčasťou módneho priemyslu. Návody na “výrobky s vlastným štítkom” sú k nájdeniu všade. A my sme sa tentoraz zamerali na kabelky.

ZIP KÓD

Úplne neuveriteľný nápad zasluhujúce potlesk a uznanie. Prepletený zipsov, pripevnenie k podšívke, sešpendlení a šitím. Výsledok vyzerá skutočne geniálne! S takou taškou urobíte v meste parádu a pri jej výrobe miniete minimum financií. Zaručená je aj originalita, pretože s farbami zipsov si môžete hrať ľubovoľne. Rozhodne stojí za vyskúšanie.

Odporúčame: obchod s módou freshlabels má pekný a neopozeraný sortiment. Pri nákupe tu môžete využiť freshlabels zľavový kód.

HRÁČ ČÍSLO JEDNA

Dokážete si predstaviť lepšiu tašku cez rameno pre športovcov či športovkyne? Alebo sa chystáte na dôležitý zápas a chcete originálny outfit, ktorý každého zaujme? Túto tašku si pripíšte na zoznam, pretože si ju jednoducho všetci zamilujú! A opäť je výroba jednoduchá, stačí len trocha šikovnosti a trpezlivosti. A samozrejme mať k dispozícii loptu, ktorý môžete vylepšiť. Než však popadnete nôž na Priateľov obľúbený balón, ktorý ho samozrejme bude chrániť vlastným telom, skúste sa porozhliadnuť na internetových aukčných portáloch alebo sa opýtať priateľov. Možno sa nejaký nepotrebný zakotúľa priamo do vašich rúk.