Masívne postele pre lepší spánok

postele z masívneho dreva

Všetci túžime po dobrom a kvalitnom spánku. Spánkom trávime tretinu života. Vaša posteľ by vám mala byť miesto, kde sa budete cítiť dobre a ráno sa zobudíte odpočinutý a plný energie.

Masivnepostele.eu odporúčajú postele z masívu. Váš spánok bude prirodzený, pretože drevo má preukázateľne pozitívny vplyv na spánok a zdravie.

Značkové postele Masivnepostele.eu ® sú optimálne navrhnuté tak, aby umožnili dobrý spánok. Vybrať si môžete z masívneho dreva – smrekového, borovicového alebo bukového. Vybrať si môžete aj s iných materiálov a povrchových úprav. Vaša nová posteľ esteticky zapadne aj do vášho interiéru.

Postele z bukového dreva

Bukové drevo je obľúbenou voľbou pre rôzne druhy nábytku. Bukové drevo má zvláštnu príťažlivosť a je to autentický materiál. Na rozdiel od syntetických materiálov, nábytok z bukového dreva zostáva elegantne štýlový.

Buková posteľ

Postele z borovicového dreva

Nábytok a postele z borovicového dreva je obľúbený pre svoj estetický vzhľad. Posteľ Tereza z borovicového dreva dodá spálni veľkú eleganciu. Borovicové drevo má zvyčajne svetlo žltý nádych spolu s tmavými zrnami. Keďže ide o mäkké drevo, borovica sa dá ľahko vyrezať a je veľmi vhodná na morenie.

Posteľ z borovicového dreva

Postele zo smrekového dreva

Ak máte radi industriálny dizajn a nechcete sa vzdať pohodlia drevenej postele je práve smrekové drevo správnou voľbou. Kolekcia postelí zo smrekového dreva môže byť upravená v industriálnom štýle. Získate tak masívnu drevenú posteľ, ktorá bude plne korešpondovať s vašim industriálnym interiérom. Industriálna manželská posteľ Lux v sivej farbe vás nadchne.

Industriálna manželská posteľ