Ľahká a jednoduchá digitálna zrkadlovka

Chcete sa začať venovať foteniu alebo len hľadáte zrkadlovku na rodinné zábery, ktorá nestojí veľa a prinesie vám vysokokvalitné snímky?

Predstavujeme vám Canon Canon EOS 2000D

Jednoduchá digitálna zrkadlovka, ktorá vynikajúco poslúži každému začiatočníkovi ako aj hobby fotografovi. Dnes si už viete vyberať z obrovského množstva modelov a značiek digitálnych zrkadloviek a rozhodnutie ktorú kúpiť a urobiť to najlepšie rozhodnutie nebýva ľahké. Preto si poďme spolu priblížiť prednosti Canon EOS 2000D.

Hneď na začiatok si musíme však objasniť pre koho je predovšetkým tento model určený. Začiatočníci budú z neho nadšení s jednoduchým ovládaním si poradia aj starší užívatelia. Skúsenejších fotografov tento model neurazí, no môžu chýbať niektoré funkcie a vychytávky jeho “väčších bratov”.

Kvalita bez námahy

Jednoduché fotografovanie prírody, rodiny či dokonca športu so živým náhľadom Live View a kreatívnym automatickým režimom s množstvom jedinečných filtrov dodá každej fotografii na umeleckosti. K dispozícií máte aj automatický režim s inteligentným nastavením scény. Postačí len zaostriť a stlačiť spúšť.

Vďaka snímaniu až 3 snímok za sekundu a procesoru DIGIC 4+ zachytíte okamih presne tak ako ho vidíte v hľadáčiku. Výsledok fotenia si pozriete na 7,5 cm obrazovke LCD.

Zdieľajte svoje príbehy

Preneste svoje príbehy do rôznych zariadení a ľahko sa o ne môžete podeliť na sociálnych médiách alebo v cloudovej službe. Snímať môžete aj na diaľku prostredníctvom WIFI a NFC s aplikáciou Canon Camera Connect.

Technické špecifikácie

Veľkosť snímača APS-C

Rozlíšenie 24,1 MPx

Formát snímača CMOS

Obrazový procesor DIGIC 4+

Farebný priestor RGB / Adobe RGB

Vstavaný blesk áno

Autofokus AF9 – bodový

Rýchlosť sériového snímania 3 obr. / s.

Displej 7,7 cm (3″) Clear View II TFT, cca 920 tis. bodov

Typ média SDHC / SDXC / SD

Batéria Canon LP-E10 rozmery129 x 101,6 x 77 mm (telo)

Hmotnosť 680 g

Typ fotoaparátu Digitálna zrkadlovka

Vstavaný mikrofón áno

Doprajte si dokonalý obraz pri jednoduchom ovládaní fotoaparátu. V našej ponuke nájdete okrem fotoaparátu pri ktorom dostanete aj objektív grátis aj športové kamery s príslušenstvom a bezpečnostné kamery.