Nadčasová ochrana a štýl pre váš mobil od EMMORI

Už sa vám niekedy stalo, že váš telefón utrpel škodu pri páde? S našimi prémiovými a  odolnými krytmi pre mobilné telefóny od značky EMMORI už nezažijete takéto nepríjemnosti. Naše ľahké, no pevné kryty sú ideálnou voľbou nielen z hľadiska ochrany, ale aj z estetického pohľadu. Povrch krytov je navrhnutý pre kvalitnú tlač a dvojvrstvová konštrukcia zaisťuje ešte väčšiu ochranu. Je to akoby mal váš telefón svojho vlastného, neúnavného ochrancu.

Berieme každodenné nudné veci a s trochou mágie a fantázie ich premeníme na životný štýl a módne doplnky, ktoré budete s nadšením nosiť.

Naše kryty na mobil sú vyrobené v EU, takže sa nemusíte obávať o kvalitu materiálov a spracovania. Všetky dizajny pochádzajú zo Slovenska a ponúkame puzdrá pre značky iPhone, Samsung a mnoho ďalších.

Vlastnosti:

Vystúpený okraj pre ochranu displeja a fotoaparátu

Absorpcia nárazov vďaka čiernej TPU výstuži

Prístup ku všetkým konektorom bez obmedzení

Sublimácia zaisťuje kvalitné a neblednúce potlače

Prémiové materiály zaisťujúce dokonalé spracovanie a dlhú životnosť

Ochrana tlačidiel bez obmedzenia ich funkčnosti

Naše krásne a super ochranné kryty od značky EMMORI sú jedinečné na trhu. Všetky dizajny sú originálne a nenájdete ich nikde inde. Naše dizajnové puzdrá ponúkajú ochranu a maximálne pokrytie, zároveň sú však tenké a nepridávajú veľkosť. Naše jedinečné tvrdé kryty s luxusnými a modernými dizajnmi sa stanú súčasťou vášho štýlu a najlepším priateľom vášho mobilu. Užite si bezkonkurenčnú ochranu a skvelý vzhľad v jednom nádhernom puzdre pre mobil.

Navštívte náš e-shop a objavte širokú ponuku originálnych krytov od značky EMMORI, ktoré potešia nielen vás, ale aj vašich blízkych. Vďaka širokému sortimentu si vyberie každý, kto chce svoj mobil obliecť do jedinečného šatu. Nečakajte a vylepšite svoj telefón s našimi elegantnými a odolnými krytmi už dnes!