Ako kupovať esenciálne oleje

Ako nakupovať esenciálne oleje

Lacnejšie éterické oleje môžu v konečnom dôsledku skončiť tým, že vám nakoniec ušetria viac peňazí, pretože sú slabšie a možno budete musieť viac využiť na dosiahnutie rovnakého efektu.

Spočiatku sa môže zdať úžasná úloha zistiť rozdiel medzi dobrými a zlými druhmi ropy alebo na mieste syntetického. Ale budete príjemne prekvapení, aké ľahké sa stáva po trochu praxi, aby ste čuchali dobré éterické oleje.

Kým vie váš nos, budete musieť dôverovať svojmu zdroju. Každá spoločnosť ropných esencií rozhoduje o kvalite, ktorú ponúkne. Niektoré spoločnosti dôsledne predávajú chudobnejšie, lacnejšie triedy, zatiaľ čo iní preferujú predaj vyšších platových tried. Málokedy vám ponúknu ako maloobchodný spotrebiteľ možnosť výberu v triedach. Výsledkom je, že niektoré linky majú tendenciu byť drahšie ako ostatné. Ale nepoužívajte len cenu, aby ste posúdili kvalitu ropy, pretože nižšie druhy ropy sa môžu predávať oveľa viac, než si zaslúžia. Pamätajte tiež, že obchodníci nie vždy vedia veľa o aromaterapii a môžu naivne si myslieť, že čokoľvek označené ako éterický olej pochádza z pomenovanej rastliny.