Klimatizácia Gree U-Crown je perfektný darček na Vianoce

Klimatizácia Gree U Crown

Klimatizácia Gree U Crown

Predstavujeme vám modernú klimatizačnú jednotku Gree U-Crown – „Smart“ komfortné riešenie, ktoré vyhovuje aj vášmu náročnému životnému štýlu.

Dokonalý komfortný systém pre pohodu v domácnosti, ktorý je ideálny pre použitie aj v náročnom prostredí.

Gree teraz ponúka U-CROWN, ultra-vysoko efektívny, “inteligentný”, výkonný, super účinný klimatizačný systém bez káblov, navrhnutý tak, aby bol váš život oveľa jednoduchší. Ako? … No, U-CROWN má nespočetné a úžasné funkcie, a umožňuje vám….

1. Ovládanie z vášho iPhone … alebo akéhokoľvek  “inteligentného” zariadenia Apple.

V skutočnosti ho môžete pripojiť až k štyrom “inteligentným” zariadeniam. Úžasné!? Ak ste zaneprázdnený, máte náročný životný štýl, systém U-CROWN Gree dokonale vyhovuje celej vašej rodine. Predstavte si pohodlie – teraz s jednoduchým dotykom aplikácie U-CROWN pre smartfóny na vašom zariadení Apple, váš systém U-CROWN slokálnym wifi systémom vám vždy umožní pohodlne ovládať váš komfort.

 

2. Získajte skúsenosti s “úplným komfortom”

Žiadny smartphone? Žiaden problém. Máte U-CROWN … a vďaka svojmu elegantnému, ergonomicky navrhnutému, ľahko použiteľnému multifunkčnému ručnému ovládaču (dodávanému štandardne s každou jednotkou) máte úplnú kontrolu. Či už ide o vykurovanie alebo chladenie, vyberáte si požadovanú izbovú teplotu priamo odkiaľkoľvek v miestnosti pomocou inteligentnej funkcie CROWNs “I FEEL”. Funkciu časovača môžete použiť aj na naprogramovanie časov a cyklov vrátane časov SLEEP MODE, nastavenie smeru prúdenia vzduchu a dokonca aj zablokovanie systému, aby sa zabránilo neoprávnenému prístupu.

 

3. Ušetrite energiu a znížte svoj účet za energiu

U-CROWN s vysokým výkonom Energy Star je super energeticky efektívnym, čo znamená, že môže značne znížiť vaše účty.  Mnoho zákazníkov uviedlo, že systém doslova platí za úspory (vo väčšine prípadov počas prvých 18 až 24 mesiacov používania).

 

4. Vychutnajte si maximálny komfort v každom podnebí

U-CROWN ULTRA HEATING TECHNOLOGY poskytuje spoľahlivý celoročný komfort aj v chladnom počasí.. A navyše, CROWN beží v extrémne tichom režime s minimálnym hlukom. Nehovoriac o tom, že má elegantný a efektívny dizajn, ktorý vylepšuje akýkoľvek interiér. Spoľahnite sa na komfort aj pri -30 stupňoch vonkajšej teploty.

 

5. Dýchajte čistejší, zdravší vzduch

Jednotky Gree U-CROWN používajú vysoko účinné polymérové vzduchové filtre, ktoré pomáhajú eliminovať prach a zachytiť vzdušné častice, ktoré znečisťujú vzduch, ktorý vy a vaša rodina dýchajú. Lepšie pre vás a váš náročný životný štýl .

 

S mnohými ďalšími funkciami a benefitmi, ktoré sa tu dajú spomenúť, stačí povedať, že elegantný, inovatívny systém U-CROWN od spoločnosti Gree dodáva výkonný výkon chladenia a vykurovania . Je to neuveriteľne inteligentný systém, čo znamená, že je to pravdepodobne jedna z najchytrejších investícií, ktorú urobíte, aby ste zvýšili svoj osobný komfort prostredia.

Tento klimatizačný systém je tiež tip na netradičný vianočný darček. Potešte svoju rodinu kúpou klimatizácie „pod stromček“. Využite práve teraz výhodné ceny a rýchlu montáž.