Hodinky podľa vášho znamenia

Každý priemysel má svoje vlastné trendy a štýl, hodinkársky nie je výnimkou. Chvályhodné je, že vývoj hodiniek nie je len časom, aby sa stal symbolom stavu. Rovnako ako oblečenie a vlasy, hodinky nie sú ďaleko za v ich vlastné štýly a trendy. Tieto luxusné doplnky na zápästie sú každý rok vytvorené presne a sú založené na pokroku v technológii a jedinečných nápadoch, ktoré priamo ovplyvňujú spotrebiteľov.

Dizajny, funkcie a použité materiály sú hlavnými prvkami trendu. Každá high-end značka súťaží s ostatnými prísť s one-za-druhu produktu. Aby sa udržala silná pozícia na spotrebiteľskom trhu, každá značka dohliada na nové trendy a predvída budúce štýly. Najviac prevládajúcim trendom je doposiaľ nosenie hodiniek na základe „znamení zverokruhu“. Je zaujímavé vidieť spojenie kozmického (čítať hviezdy) s časom (čítať hodinky). Koncepcia tak rýchlo nabrala dynamiku v priemysle.

Každé znamenie je odlišné a má svoje vlastné črty, ktoré priamo ovplyvňujú postoj a osobnosť jednotlivca. Vediac toto na pamäti, veľa veľkých mien v priemysle hodiniek prišlo s radom hodiniek založených na znameníiach.

Uvidíme, čo má každý znak pre nás.

Ohnivé znamenia  sú zvyčajne kreatívne, inšpirujúce, dobrodružné, silné a dynamické

Baran (21. marec – 19. apríl):

Barani  sú zvyčajne odvážni a ambiciózni a uprednostňujú hodinky, ktoré sú odolné a odolné voči nárazom. Pokiaľ ide o navrhovanie, ich voľby nie sú nad palubou, ale dávajú prednosť hodinkám, ktoré sú funkčné bez akýchkoľvek excesov. santalové drevo je perfektné hodinky pre Arian, pretože vyžaruje autoritu a kontrolu v hojnosti.

Lev (23. júl – 22. august):

Vedenie a sebavedomie ich odlišuje od davu. Ich výber hodiniek je teda kráľovský, expresívny a hlavne limitovaný. Africké tmavé santalové drevo robí vyhlásenie s jeho jedinečný číselník a farbu dreva. Preto je ideálnym nákupom pre toto znamenie

Strelec  (22. november – 21. december):

Strelec sú zvedaví, energickí a tuláci. Ich hodinky môžu mať veľké chrono a naopak malý ciferník alebo naopak. Tento znak dáva prednosť veľkým zaobleným číselníkom. Hodinky s multifunkčnou funkciou a nízkou hmotnosťou môžu byť vhodnou voľbou pre toto označenie.

Vodné znamenia sú veľmi citlivé, hlboké a tajomné ako samotné oceány.

Rak (21. jún – 22. júl):

Rakovina je emocionálna a intuitívna, čo z nich robí veľmi komplikovaný znak všetkých. Ich výber hodiniek nie je príliš prepracovaný a dáva prednosť niečomu jednoduchému, nosia hodinky v zadnej časti zápästia, z čoho možno vyplýva „žiadna pripomienka času“. je hriešne triezvy a ľahký a je ideálny pre toto znamenie.

Škorpión  (23.-21. November):

Škorpión  sú najvýraznejšie, vášnivé a štýlové znamenie. Ich výber hodiniek je štandardne moderný high-end hodinky. Ich číselníky musia byť veľké a nápadné s prepracovaným dizajnom a perfektnými detailmi. Zirconia Stone číselník je ideálne oblečenie pre ženy v tomto namení.

Ryby (19. februára – 20. marca):

Pisceans sú požehnaní veľkými intuitívnymi silami a láskou obklopení ľuďmi. Ich voľba hodiniek je jednoduchá a základná, pre nich sú hodinky určené len na to, aby ukazovali čas. prehľadný a nepoškvrnený vzhľad je ideálny pre túto značku.

Vzdušné znamenioa sú inteligentní myslitelia, intelektuáli a dokážu zvládnuť aj abstraktné uvažovanie.

Bíženci (21. máj – 20. jún):

Gemini sú výreční, vtipní a univerzálni. Ich výber hodiniek je moderný a funkčný s obdĺžnikovým alebo štvorcovým číselníkom. s atraktívnym a odvážnym dizajnom môže byť vhodnou voľbou pre toto označenie.

Váhy (23. septembra – 22. októbra):

Librani sú očarujúci, idealistický, urbánny a ľahký. Ich výber hodiniek nie je ani príliš veľa, ani menej; dokonalá rovnováha jemnosti a štýlu. tmavé santalové drevo hodinky je triezvy a veľmi elegantný, musí mať pre túto značku

Vodnár  (20. január – 18. február):

Vodnári sú intelektuáli, čestní a nezávislí. Ich výber hodiniek nie je veľmi špecifický; pre nich je dobré všetko. so sofistikovanosťou vytekajúcou z čiernej a zlatej farby môže byť pre tento znak dokonalým rytmom štýlu.

Kozorožec (22. december – 19. január):

Kozorožce sú praktické, ambiciózne a disciplinované. Ich výber hodiniek je veľmi sofistikovaný s rôznymi prichádzajúcimi funkciami. je dokonalým spojením krásy a sofistikovanosti; najvhodnejšie pre toto označenie.

býk (20. apríl – 20. máj):

Býci sú trpezliví, spoľahliví a odhodlaní. Ich výber hodiniek je bohatý, luxusný a dekoratívny; sklon k starým antickým vzorom. -africké červené santalové drevo a Maplewood je perfektné hodinky odrážajúce zručnosti a najvhodnejšie pre toto znameni

Panna  (23. augusta – 22. septembra):

Panny sú starostlivé, skromné, analytické a plaché. Ich výber hodiniek je jednoduchý, mechanický a presný so štvorcovým alebo kruhovým číselníkom.