Dobré tipy na kuchynské vybavenie

Tescoma a kuchyne, to je už tradičné spojenie. Kvalita a prijateľná cena sú zase parametre, na ktoré značka vsadila a prinášajú jej úspech. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov na vybavenie, ktoré vám zaručí prinesie radosť a neodnesie mnoho eur z peňaženky.

Na prípravu čaju

Čaj patrí k najviac konzumovaným nápojom na svete. Na svete existuje viac ako 2500 druhov čajov, ktoré sa pripravujú na mnoho rôznych spôsobov. Neoddeliteľnou súčasťou prípravy sú však čajníky – veď bez vody so správnou teplotou by nebol ani čaj. V kanvici s príznačným názvom Tea Time uvaríte až 1,5litra vody na plynovom, indukčnom, elektrickom aj sklo-keramickom sporáku.. Je vybavená signalizačnou píšťalkou, ktorá sa aktivuje pri dosiahnutí bodu varu.

vyhodne-nakupy.sk_tescoma.sk_01

Na servírovanie čaju

Každý odborník na čaj potvrdí fakt, že dôležitá je nie len jeho príprava, ale aj servírovanie. A s tým vám pomôžu kanvice Teo z ponuky Tescoma. Sú vyrobené zo žiaruvzdorného brosilikátového skla a vhodné pre elektrické, plynové aj sklo-keramické sporáky či mikrovlnky. Vďaka extra jemnému sitku môžete lúhovať všetky druhy čajov a nápoje dokonca skladovať v chladničke.

Na presné pečenie

Ďalšou zaujímavou pomôckou, ktorú ponúka eshop Tescoma, je vidlička s teplomerom. Ocenia ju všetci milovníci dobrého jedla a grilovania. Máte radšej mäsko prepečené málo, stredne alebo poriadne? Vďaka návodu si ideálnu teplotu rôznych druhov mias môžete na vidličke nastaviť a porovnávať ju s tou aktuálnou. Na dosiahnutie správnej teploty vás následne upozorní zvukový signál. Šikovné, nie?

vyhodne-nakupy.sk_tescoma.sk_02

Na zaváranie

Zaváranie bývalo počas leta priam národným športom. Ak si aj vy radi doprajete super ovocie či zavarenú zeleninku počas celého roka, vybavte sa súpravou na zaváranie Della casa. Pasuje na všetky hrnce a kastróly Tescoma, ale aj iný riad, s priemerom 24cm. Môžete bez obáv zavárať aj do vysokých pohárov – naparovacia podložka ich ochráni pred vysokou teplotou dna hrnca.