Čistenie odtokov umývačky riadu

Každý majiteľ umývačky riadu vie, ako uľahčuje každodenný život a šetrí čas umývaním riadu po rodinnej večeri alebo sviatočnej hostine – časom sa však môže začať prejavovať problém upchávania. Kanalizujem potrubia, ktoré sú napojené na umývačku riadu. Takáto zákerná porucha, ak sa nevyrieši, povedie k vážnejším problémom a dokonca k havárii odpadových vôd!

Dôvod je veľmi jednoduchý: na špinavom riade vždy zostávajú čiastočky tuhého jedla, ktoré uviaznu v odtoku a časom sa hromadia a bránia odtoku vody. To vedie k známym následkom: voda neodteká, stagnuje a spôsobuje zápach. Samozrejme, v tomto prípade je umývanie riadu v umývačke riadu nemožné a nehygienické.

Riešenie problému upchatých odtokov by ste nemali odkladať, pretože ak sa nič neurobí, stagnácia vody a upchatie povedie k nenapraviteľnému poškodeniu umývačky riadu. Ak s tým nemáte skúsenosti, mali by ste okamžite zavolať tím na prepchávanie odpadov, pretože kvalitné čistenie potrubia by mali vykonávať špeciálne vyškolení ľudia.

Keď je pripojenie hadice na kanalizačnú sieť zanesené, opatrne sa oddelí a potrubie sa upchá pomocou špeciálneho zariadenia – v závislosti od stavu potrubia a stupňa znečistenia.

Nečakajte na konečný nárast problémov. Sme k dispozícii vo dne iv noci a rýchlo prídeme do ktoréhokoľvek kúta Trenčianske kraja. Naši špecialisti zaručujú kvalitné a rýchle čistenie odtokov umývačiek riadu s dodatočným monitorovaním potrubia, čím sa zabráni opakovaniu problému!