Aký je najlepší spací vak pre moje dieťa?

Spací vak je obľúbený. Je to bezpečný spôsob, ako uložiť dieťa na spánok. Tvar spacie vaku sťažuje prevrátenie na bruško. Spánok na brušku je jedným z faktorov, ktoré zvyšujú riziko úmrtia. Ďalším dôležitým faktorom je teplo. Teplo zo spacieho vaku sa hromadí. Je preto dôležité, aby bol spací vak vyrobený z kvalitných materiálov a umožňoval udržiavať primeranú teplotu a bol dostatočne priedušný.

Kvalitný spací vak je pre spánok bábätka mimoriadne dôležitý.

Spacie vaky Sleepee si vás získajú. Okrem úžasného dizajnu, ponúkajú vášmu bábätku skutočne zdravý a bezpečný spánok. Spacie vaky Sleepee sú vyrobené z priedušnej bavlny. Je to spací vak, ktorý budete používať dlho!

Spací vak si najmenší zamilujú. Spánok tak bude kľudnejší a zabezpečí zdravý vývoj.

Kedy je vaše bábätko v pohodlí

Chladné ruky v noci neznamenajú, že je vášmu dieťaťu zima. Ak sú teplé nohy, potom je všetko v poriadku. Ak sa dieťaťko potí, je mu príliš horúco. Dobrý nočný spánok v kvalitnom spacom vaku optimalizuje teplotu.

Vyberte si dobrý spací vak

Spací vak Sleepee newborn Ružový

Moderný spací vak vyrobený z kvalitnej bavlny. O tomto spacom vaku platí – vaše bábätko bude spať ako v bavlnke. Doprajte dieťaťu to najlepšie. Ak hľadáte najlepší spací vak, tento je tá najlepšia voľba.

Spací vak Sleepee newborn Bodky

Tento spací vak si vás získa úžasným vzhľadom. Samozrejme ponúka dokonalý komfort, ktorý vyžiari radosť v očiach vášho bábätka. Spojte dizajn, funkčnosť a kvalitu – bodkovaný spací vak Sleepee tak bude aj u vás.

Ešte viac úžasných spacích vakov a doplnkov pre bábätká, si môžete kúpiť v lifestylovom obchodíku pre bábätká a najmenších littlesweetie.sk