Vytvorte si romantický domov

Je to obdobie lásky, sme si istí, že vaše myšlienky sa zmenili na romantiku. A nie je lepšie miesto na vyhotovenie vlastného milostného príbehu ako doma. Romantické domova zdobenie môže znamenať veľa vecí pre mnoho ľudí. Avšak väčšina z nás môže súhlasiť s tým, že romantický domáci dekor je taký, ktorý vás prinúti, aby ste sa previazali so svojim blízkym a trávili najdlhšie v interiéri. Vytvorte perfektnú oslavu tým, že osvetlíte romantiku po celom vašom dome. Tu je niekoľko jednoduchých nápadov na dekoráciu pre pridanie romantického vkusu do vášho domova:

Vyberte farbu

V spojení s láskou, vášňou a túžbou, červená je len farba, ktorú potrebujete pre teplú a romantickú domácu dekoráciu. Gréci a Židia považovali červenú symbol lásky, zatiaľ čo jeho spojenie s krásou je pravdepodobne spojené s hlboko červenými ružami, ktoré sa považujú za najkrajšie na svete. Predstavte si farbu pomocou vankúšov, kobercov, kvetov, umeleckých doplnkov na stenách a tržnice a ošetrenie, ktoré sa rýchlo stanú roztomilými stolnými ozdobami, keď sú sladko zobrazené. Zatiaľ čo červená sama o sebe môže nastaviť romantický tón v priestore (či už je to tmavšie, bohatšie odtiene ako hnedý a karmínový, alebo jasnejšie tóny), spárovanie farby s elegantnými neutrálnymi látkami, ako je biely a krém, robí aj nejaké romantické domáce zdobenie.

 

Ak je to posledná minúta na výlet do Paríža na tento Valentín, prečo sa so svojím partnerom alebo manželkou nezaobchádzať s večerou doma? Vytvorte jedinečné nastavenie tabuľky s ručne písanými poznámkami na červenom papieri s niekoľkými pocitmi o vašom významnom inom. Doplňte karty s červeno-bielymi pokrmy, ružovými obrúsky, šumivými okuliarmi a príbormi. Alebo otvorte fľašu vína so svojím milovaným na balkóne s kvetinovou kyticou z domácej kuchyne ako usporiadanie stolov. Jednoducho zastrčte plytkú misku do peknej, lesklej cementovky a naplňte ju vodou. Používajte kvety v troch doplnkových farbách. Ak máte na balkóne nejaký vonkajší nábytok, hodte si nejaké luxusné vankúše.

Zameranie na tkaniny

Vedeli ste, že látky môžu inšpirovať aj romantiku? Vankúše alebo posteľná bielizeň v zmyselných textúrach, ako je satén a hodváb, môžu robiť romantiku súčasťou balíčka, pokiaľ ide o domácu dekoráciu. Pre perfektnú romantickú výzdobu pre vašu spálňu pridajte slovo “láska” so šablónami a tkaninou farbou na vankúš obyčajného hodu a položte ju na posteľ. Jemné tkaniny, ako je krajka alebo textílie v kontrastných textúrach, ako je napríklad ľan, môžu zapáliť miestnosť aj s vášňou. Ostré veci vo vašej obývacej miestnosti umiestnením kožušiny alebo vankúše na pohovke. Používajte ružové a iné odtiene na červenú, aby ste ešte viac inšpirovali romantiku.

Odstraňujte veci

Akýkoľvek romantický domáci dekor je nekompletný bez trochu blingu. Zaveste struny s rozprávkovými svetlami cez krídla, čelo, šatník, knižnice alebo zárubne. Dajte svojej obývačke romantickú žiara umiestnením stolovej lampy s mäkkou červenou žiarovkou vedľa pohovky. Alebo uistite sa, že náladové osvetlenie je správne s lustrom s farebnými odtieňmi.