Výhodné nákupy aj v zime

loca

Viete čomu sa hovorí „mekka módy“? Paríž. Áno, Paríž je mekkou módy. U nás je ekvivalentom mesto Trenčín. V súčasnosti je Trenčín „mekkou“, ale návratu niekdajšej slávy, pretože toto mesto opäť inšpiruje v oblasti módy tak, ako kedysi. Inšpiruje nás aj v momente zimných nákupov.

Keďže sme prednedávnom prežili „vianočný nákupný chaos“ a videli sme plynulý prechod do obdobia zimných kabátov a búnd. Je na mieste spomenúť aj povianočné obdobie, ktoré sa nieslo v duchu výpredajov akéhokoľvek tovaru.

Pod pojmom výhodné nákupy v zime si však predstavujeme práve nastávajúce obdobie, pretože je to obdobie meniaceho sa počasia viac ako inokedy. V tomto období odporúčame hlavne flaušové kabáty, ktoré dnes sú odrazom povahy každej ženy. Takýto kabát si kupujete na dlhšie obdobie, práve preto má odrážať vašu osobnosť pri mnohých príležitostiach každodenného života.

flau kabát

Módne časopisy, ale aj preferované módne domy poukázali, že trendom toho roku je fialová a zimné výpredaje ponúkajú  aj tento trend v podobe blúzok, nohavíc, či iných doplnkov.

Keďže kabáty sú určené na viacero sezón a je investícia do nich o to príjemnejšia, ak narazíte na spojenie kvality a ceny je to ideálne. Pre viacero našich aktivít je vhodný ekvivalent v bielej, alebo aj hnedej farbe. Tradične často siahame po osvedčenej klasike a klasickej farbe v podobe čiernej. U nás Vám ponúkame práve toto spojenie. Táto sezóna sa nesie v duchu klasiky, ale aj bláznivých farieb a strihov.

Práve i bláznivé farby a strihy sú preferované i v oblasti pánskych a dámskych búnd.

Dámske bundy v rôznych farbách a strihoch sa vždy krásne dopĺňajú s kabátmi. Či už ide o potlače, alebo aj kožené bundy. Sú stálym trendom aj v pánskom a aj v dámskom šatníku. Aktuálne je cez online e-shop, ale aj v kamenných obchodoch možnosť výhodných zimných nákupov, ktoré sú dostupné pre všetky vekové kategórie.

 

Kým dámske bundy a kabáty podliehajú aktuálne trendu „overside“, alebo netradičným strihom, pánske bundy sú verné klasike i v období zimných výpredajov. Páni sa zameriavajú pri výbere hlavne na modifikovateľnosť pánskej bundy, jej kvalitné prevedenie a nadčasový strih. Zimné výpredaje ponúkajú v oblasti pánskej módy možnosti v kombinácii kvalitného outfitu a ceny.

 

pansk