Štýlové šortkové outfity – leto 2019

Príbeh v krátkosti – máme nové dĺžky džínsových šortiek. A áno, môžete ich nosiť! Od potrhaných cez rozstrapkané konce, rolované konce až po vysoký pas, máme trendové štýly, vzory a detaily, ktoré sú lichotivé na každom tele. Džínsové kraťasy sa tak ľahko nosia a ladia; sú prirodzeným doplnkom vašej letnej módy. Čo je všestrannejšie a pohodlnejšie ako cool džínsové šortky na horúci letný deň? Od dlhých víkendových únikov až po lenivé nedele a všetko medzi tým, outfity z džínsových šortiek budú vašim výberom počas celej sezóny.

Tielka + Džínsové Šortky

Od východu slnka až po jeho západ, letné dni sú plné zábavných aktivít – potrebujete všestranné šortky, ktoré s vami dokážu udržať krok. Začnite s tielkom v jasných, farebných pruhoch a potom pridajte džínsové šortky s rozstrapkanými koncami a sandálové opätky. Pre dramatický vzhľd, zvoľte tielko na ramienkach o dĺžke tuniky, ktoré pláva za vami pritom, ako budete chodiť a trendové, potrhané džínsové šortky. Pre uvoľnené dobrodružstvo si vyberte ľahké 24/7 tielko s džínsovými šortkami po kolená a pohodlnými teniskami.

Tričká + Džínsové Šortky

Najlepšia vec na tričkách je, že sa tak ľahko obliekajú alebo vyzliekajú (vitaj predné zakasenie!). Naše základné 24/7 tričká sú ideálne pre leňošenie a vrstvenie – po týchto látkach budete siahať od rána až do večera, najmä po našom voľnom, pruhovanom tričku. Pre módnejšie dni, vyskúšajte tričko s peknými háčkovanými rukávmi alebo gombíkmi spolu s bielymi džínsovými šortkami alebo tmavými, zoštíhľujúcimi bermudami.

Blúzky + Džínsové Šortky

Niektoré dní proste musíte ísť s prúdom – čo je dôvod, prečo potrebujete nosiť ľahké kimono cez všetky vaše tričká a tielka. Je to vrstva ľahšia ako vzduch, ktorá dodáva vášmu outfitu rozmer a chráni vás pred popoludňajším vetrom a agresívnou ventiláciou.