Seetee nafukovacia pohovka

Seetee je oddych na úplne novej úrovni! Určite ste ho už videli u svojich priateľov, alebo počuli o jeho fantastických vlastnostiach od svojich známy.

Seetee je prakticky navrhnutý tak,  aby poskytoval všestranný komfort kdekoľvek idete, či už na pláži, v záhrade, pri bazéne, kempovanie, športové podujatia, alebo koncerty.

Možnosti využitia nafukovacieho sedacieho vaku Seetee  sú prakticky nekonečné.

Je vyrobený z kvalitného materiálu, je ľahký, vodeodolný . Je malý, vložíte ho do malého vrecka a jeho rozloženie je v priebehu niekoľkých sekúnd. Jednoducho otočte otvorený koniec do vetra, zatočte a zatvorte. Skutočne je to také jednoduché.

„nakoniec som sa rozhodla pre červený a ružový vak. Sú to úžasné a pohodlné. Je neuveriteľné, ako príjemné sa na nich oddychuje“


Každý vak Seetee obsahuje šikovnú tašku, na jednoduchý prenos.

Objavte skvelé vlastnosti nafukovacieho vaku Seetee

  • Prenosný a kompaktný
  • Odolný a všestranný – vydrží vám roky
  • Nízka váha
  • Dodáva sa vrátane tašky
  •  

„nakoniec som sa rozhodla pre červený a ružový vak. Sú to úžasné a pohodlné. Je neuveriteľné, ako príjemné sa na nich oddychuje“

skutočne dobrý materiál a Seetee som nafúkolrýchlejšie, ako som si myslel, a pritom je tak skladný“

Napíšte nám aj vaše skúsenosti, ktoré ste zažili s týmto skvelým spoločníkom.

Seetee je skvelý spoločník. Vyberte si svoju obľúbenú farbu – zelenú, modrú, čiernu, červenú, ružovú… Užívajte si leto a príjemné chvíle pri vode, alebo len tak na záhrade. Je neuveriteľne pohodlný. Môžete ho využiť na kúpanie, kempovanie, alebo leňošenie.

Seetee je nafukovací vak, ktorý môžete použiť ako záhradnú pohovku za oveľa lepši cenu. Seetee.sk je dodávateľom tohto úžasneho vaku – objednaj si ho ešte dnes!