Ako používať žuvací tabak

Mnoho ľudí, najmä vo Švédsku, odkiaľ pochádza snus, jednoducho používa snus namiesto fajčenia, pretože je nefajčiarska alternatíva ku fajčeniu. Keďže jeho popularita sa rozšírila medzi krajinami, viac ľudí je zvedavých na snus a ako používať snus. Takmer všetci teoreticky aspoň vie, ako fajčiť, pretože boli vystavení fajčiarom v reálnom živote alebo na obrazovke. Ale je veľmi málo vystavené snusu.

Snus je dostupný v dvoch hlavných formách, voľný snus a snus zabalený v porci. Je vlhká alebo polo vlhká v závislosti od značky a formy. V podstate snus je tabakový výrobok obsahujúci tabak, ktorý je mletý a zmiešaný s vodou a ochucovadlami. Voľná ​​odroda je k dispozícii v malých plechovkách, zatiaľ čo časť zabalená snus je k dispozícii v sáčkoch, podobne ako čajové vrecká, ktoré sa úplne rozpúšťajú v ústach.

Nie je potrebné pľuvať s snusom a nie je ani dym. Takže snus je forma tabaku, ktorý je bezpečnejší na použitie ako cigarety a dáva nikotínový nával. To je veľmi dôležité pre ľudí, ktorí sa snažia vzdať fajčenia a cigariet, ale sú neúspešní. Nižšie uvedené obrázky a texty však ukážu používateľom, ako používať snus.

Ak ste prvýkrát používate snus, mali by ste vedieť, ako používať snus.

Otvorte plechovku snusu
Vložte palcom a ukazovákom do plnej konzervy snusu
Vezmite medzi nimi dve malé množstvo a vytvorte klin
Zdvihnite ho z plechu
Nadvihnite horný ret na jednej strane
Klin umiestnite dovnútra pod horný ret a ďasno
To je všetko. Teraz už viete, ako sa zbaviť snusu.

Ako prvý používateľ môžete pocítiť nával alebo dokonca zažiť nejaké závraty a potrebujete si ľahnúť, aby ste boli na bezpečnom mieste pred použitím snusu.
Voľné snus ilustrácie
Ako používať porciu snus

Porcia snus je vopred zabalená a tak ľahšie sa nosiť a mať. Nemusíte ani prsty znečistiť. Časť snus je k dispozícii v troch veľkostiach: mini, veľká a maxi. Mini má typicky okolo 0,5 gm. z snusu. Veľká alebo pravidelná veľkosť bude mať asi gram a maxi bude mať asi 1,5 gm. alebo tam.

Ak chcete použiť časť snus, jednoducho vezmite časť v ruke a zdvihnite horný ret. Potom umiestnite snus časť pod pery a nechajte tam, aby ju pomaly a postupne uvoľňovali.