Podajte v práci lepší výkon

Aj vy máte pocit, že odvtedy, čo začalo leto, v práci nepodávate taký výkon, ako by ste chceli a je od vás vyžadované? Neustále myslíte na dovolenku pri mori, oddych na pláži a ničnerobenie? Leto sa už pomaly končí a takéto myšlienky sa vám možno podarí zahnať. Ak ale chcete podať v práci lepší výkon už teraz a nechcete sa spoliehať na to, že to všetko prejde, osvojte si nasledujúce pravidlá.

Zabudnite na sociálne siete 

Aj vy si ráno pozeráte, kto čo nové pridal na sociálne siete, kto vám napísal a na akú udalosť ste boli pozvaní? Sociálna sieť Facebook je v dnešnej dobe populárna, či už u mladších, alebo starších. Snažte sa ráno namiesto zapínania internetu a sociálnych sietí dopriať si radšej chutné raňajky, ktoré prekvapujúco každý druhý z nás vynecháva. Ak patríte k tým druhým, nastal čas, aby ste to zmenili. Sociálne siete vás len zbytočne rozhádžu. Konkurenčným firmám začnete závidieť najnovšie plošinové váhy, ktoré nedávno kúpili a zavesili ich hneď na nástenku fanpage stránky.

Aj počas práce nepozerajte na mobil, či vám niekto nepísal sms alebo na sociálnu sieť. Ak vás to ale zaujíma, pozrite si to cez obednú prestávku. Pre váš výkon bude najlepšie, keď počas celej pracovnej doby nepomyslíte na sociálne siete.

Organizujte si prácu a úlohy si zapisujte 

Ak robievate dve veci naraz, ťažko môžete očakávať, že prácu odvediete dobre. Zaobstarajte si diár, ktorý vám výrazne uľahčí prácu len tým, že si do neho budete môcť zapisovať dôležité stretnutia a úlohy, na ktoré nesmiete zabudnúť. Čo ak vám náhodou šéf nariadi, aby ste objednali nové laboratórne váhy do firmy a vy na to zabudnete?