Objavte silu prírodných produktov

Aromaterapia je druh alternatívnej medicíny, ktorá využíva aromatické éterické oleje, ktoré sú odvodené od širokej škály liečivých rastlín. Pri inhalácii alebo aplikácii sa preukázalo, že éterické oleje pomáhajú ľuďom prekonávať rôzne zdravotné problémy bez potreby liečby.

Ako fungujú esenciálne oleje:

Rastliny obsahujú prospešné chemické látky ako prostriedok na ochranu, vrátane ochrany pred hmyzom a hlodavcami a obranu pred baktériami alebo vírusmi.

Účinné zložky v olejoch sa odoberajú priamo z výťažkov liečivých rastlín alebo bylín procesom známym ako destilácia a potom sa zmiešajú s alkoholom, aby sa zachovala ich sila. Výsledný výsledok je veľmi koncentrovaný olej, ktorý sa môže zmiešať s inými látkami.

Na aromaterapiu sa môžu využívať len skutočne prírodné oleje. Na trhu sa môžete stretnúť z lacnými napodobeninami týchto olejov, ktoré sú vyrobené na chemickej báze.

AWGifts.sk je distribútorom tradičných darčekových produktov, ktoré obsahujú handmade mydlá a produkty pre aromaterapiu. Spoločnosť bola založená v roku 1995 v Anglicku pánom Davidom Hardym a stala sa jedným z najväčších Európskych veľkoobchodníkov s aromaterapiou a dodávateľom darčekových predmetov do celého sveta.
Všetky ich esenciálne oleje sú odborne vyberané, testované na čistotu a podrobené prísnym štandardom kontroly kvality.

Špeciálna ponuka pre obchody

Tieto prírodné produkty máte teraz na dosah prostredníctvom darčekového veľkoobchodu AWGifts.sk,  v ktorom si majitelia darčekových obchodov, predajní so suvenírmi, zdravej výživy a iných alternatívnych obchodov môžu vybrať zaujímavé produkty a rozšíriť tak súčasnú ponuku a získať tak nových zákazníkov.

Využite práve teraz možnosť navýšiť svoj predaj počas vianočných nákupov. Vďaka kvalite sa zákazníci budú vracať k opätovným nákupom a produkty budú ďalej odporúčať.