Najrýchlejší optický internet Humenné

Internetové pripojenie cez optické siete sa stalo zlatým štandardom pre rýchly a vysokokvalitný prenos dát pre podniky a domácnosti.

Výhody rýchleho internetu sú dostupné už aj v obciach v okolí Humenného a Medzilaboriec a to za dostupnú cenu pre každého.

Optický internet Humenné prináša množstvo výhod, ktoré zlepšia vaše pohodlie a dostupnosť služieb. Optický internet Humenné je určený aj pre firmy, ktoré majú vysoké nároky na kvalitné internetové služby. Chápeme vysoké nároky našich klientov a preto budujeme optický internet v najvyššom štandarde. Už aj okolie Humenného a Medzilaboriec môže mať lacný a rýchly internet!

Výhody optického internetu SkyNet

Objavte výhody optického internetu SkyNet!

Rýchle cloudové služby – Ak využívate cloudové služby, je vysokorýchlostný internet dôležitý. Rýchly prístup k potrebným dátam je nevyhnutnosťou. SkyNet poskytuje najrýchlejší internet v Humennom a Medzilaborciach!

Inštalácia už za 1 eur – Ponúkame rýchlu inštaláciu už od 1 eur pri viazanosti na 24 mesiacov. Ak potrebujete rýchlu inštaláciu internetu pre vašu firmu alebo domácnosť, ponúkame vám spoľahlivé služby.

Neobmedzené dáta –  Nenávidíme myšlienku obmedzovania používania našich internetových služieb, takže pre žiadne internetové pripojenia, ktoré poskytujeme, nie sú zavedené žiadne dátové limity .

Nižšia latencia – Ďalšia kľúčová výhoda optického internetu SkyNet. Nižšia latencia znamená, že pakety sú odosielané rýchlejšie cez vašu sieť.

Zvýšená spoľahlivosť – Optické vlákno je menej náchylne na prestoje ako iné pripojenie. Poskytuje konzistentné a úplné pokrytie, čim zaručíme spoľahlivú dostupnosť internetu v Humennom.

Efektívna správa IT – Optika umožňuje konvergovať ďalšie služby. Firemné IT služby, ako sú telefonovanie, hosting a zálohovanie dát, môžu „jazdiť“ na jedinom optickom pripojení.

Gigabitové rýchlosti – Optika ponúka v súčasnosti neprekonateľnú rýchlosť. Ak hľadáte najrýchlejšie internetové pripojenie v Humennom, alebo Medzilaborciach vyberte si SkyNet.