Módne trendy na jeseň

Vonku panuje príjemné babie leto, dni sú stále kratšie, rana studenšie a farebné koruny stromov pomaly začínajú strácať svoj veselý kabátik. S aktuálne panujúcim jesenným obdobím je ten najvyšší čas zaujímať sa o módne tipy pre tohtoročnú jeseň, vďaka ktorým budete môcť hrdo vyraziť do ulíc v outfitoch, ktoré zrovna teraz najviac frčí.

shutterstock_112517567

Otázka teda znie: Čo sa bude tento rok nosiť? Ak aj vás móda baví, sledujete aktuálne trendy a čo sa zvolených kúskov oblečenia týka, snažíte sa vytvárať zaujímavé kombinácie, potom je dnešný článok určený práve vám. Prečo? Spoločne sa v ňom pozrieme na módne tipy pre tohtoročnú jeseň, bez ktorých sa váš jesenný šatník rozhodne nezaobíde!
Módne tipy pre tohtoročnú jeseň – buďte trendy, choďte s dobou!

Stále viac ľudí si dáva záležať na tom, ako vyzerajú, čo nosí a akým spôsobom pôsobí na svoje okolie. A to je jedine dobre! Z ulíc tak pomaly mizne nevzhľadné kombinácia oblečenie v štýle “stará-mladá” a namiesto toho sa objavujú pestré variácie, ktoré rozhodne stoja za pozornosť. Ak aj vy chcete urobiť dojem, potom musíte mať dokonalý prehľad, čo sa vlastne bude nosiť. A na to sa teraz spoločne s nami môžete mrknúť!

Ovčí kožušiny – pristane aj zahrejú!

Jedným z najhorúcejších trendov tohtoročnej jesene bude tzv. Shearling, čiže oblečenie s ovčou kožušinou. Možno si hovoríte, či práve na tieto kúsky nie je ešte príliš skoro, opak je pravdou! Nemusíte sa hneď navliekať do bundy vyrobenej čisto z tohto materiálu, oveľa viac in sú kúsky, ktoré ovčej kožušina iba dopĺňa a zdobia. Objavovať sa bude tak na bundách, tak aj na vestách alebo kabátoch a rozhodne tak bude z čoho vyberať!
Neopunk – návrat do 80. rokov!

Medzi módne tipy pre tohtoročnú jeseň bude patriť aj štýl inšpirovaný 80. rokmi, kedy svetu vládla éra punku. Nemusíte sa báť, nebude sa konať nečakaný comeback tejto doby, návrhári módnych kúskov sa iba nechali inšpirovať prvkami, ktoré rozhodne stoja za pozornosť. Trendy tak budú roztrhané džínsy, sexy kožené bundy alebo nohavice. Kto nechce investovať pomerne vysoké peniaze do pravej kože, môže sa spoľahnúť na prakticky nerozoznateľnú imitáciu v podobe koženky, ktorá bude vyzerať rovnako tak dobre. Odporúčame nosiť predovšetkým bundy v Havrania odtieni, ktoré predstavujú univerzál hodiaci sa absolútne ku všetkému!
Zamat – luxusná móda!

V poslednom rade nesmieme zabudnúť spomenúť návrat materiálu, ktorý sa na výslní hrial pred niekoľkými rokmi, kedy bol veľmi obľúbený a kedy ho nosili ako ženy, tak aj muži. V súčasnej dobe ide zamatová móda opäť do popredia a aj túto jeseň bez týchto kúskov rozhodne nezaobíde. Sa zamatom sa budú nosiť mikiny aj saká, chýbať nebudú ani sukne alebo šaty. Odvážnejší môžu staviť na zamatový kostým, kto sa chce držať skôr pri zemi, môže si obliecť len menšie vestičku.