Kryštály Fengshui

Všetky feng shui kryštály majú zmysel a použitie. Napríklad rose quatrz sa používa na stimuláciu lásky a otvorenie srdcovej čakry. Zatiaľ čo Ametyst je duchovný kameň. Každá kryštál feng shui má iné použitie. Takže si vyberte svoje kryštály. Potom sa dozviete, ako ich aktivovať a kde ich umiestniť do domu.

Rose kremeň
Tento feng shui krištáľ sa používa v juhozápadnej časti domu. Je to preto, že juhozápad je spojený s láskou, marazgiou a vzťahmi. Rose kremeň sa používa na stimuláciu lásky a otvorenie srdcovej čakry

Rose kremeň je k dispozícii v tvare srdca, náramku alebo ceruzky. Môžete ju nájsť aj v podobe hromady hrozna (Rose quartz bunch). Je užitočné udržiavať juhozápadne od domu na posilnenie vzťahov s blízkymi.

Miesto 2 teplo tvarovaný ružový kremeň v juhozápadnej časti spálne na zlepšenie vzťahu s vašim blízkym.

Ak chcete prilákať lásku, môžete nosiť prívesok z tvaru srdca vyrobený z ružového kremeňa.

Rose kremeň je tiež užitočné pre liečenie starých spomienok a emocionálne traumy, ktoré ste mohli vyskytnúť v dôsledku zneužívania detí, zanedbávania, odlúčenia. Môžete tiež použiť tento feng shui krištáľ na liečenie zlomených sŕdc milovaným človekom.

ametyst
Ametyst je fialovo sfarbený kryštál. Je to duchovný kameň. Je to užitočné pri prevencii závislostí, opitosti a nadmernej zhovievavosti. Zvyšuje silu a ostražitosť. Hovorí sa, že udržanie ametystu pod vankúšom zvyšuje nespavosť a vyvoláva pokojný spánok.

Tento feng shui krištáľ sa používa v silnom taoistickom rituále, aby zabránil vášmu manželovi, aby sa zaoberal ďalšími ženami! Rituál zahŕňa viazanie červeného reťazca na kryštál ametystu a jeho umiestnenie pod posteľ, na strane, na ktorej spíte.

Takže ak žena spí na pravej strane postele a chce ovládať manžela, musí umiestniť ametyst pod posteľ na pravej strane. Môže byť umiestnený pod posteľou alebo viazaný na nohu postele na pravej strane pod vami – nie je to manžel.

Ametyst sa tiež používa na zvýšenie pyschickej miery.

Gem Tree
Krištáľovo drahokam je malý strom z mnohých polodrahokamov a kryštálov. Toto je feng shui liek na bohatstvo. Mala by byť umiestnená v juhovýchodnom rohu domu, aby sa zlepšilo bohatstvo šťastia. Môžete ho tiež umiestniť na severozápade domu, aby ste zlepšili kariéru živiteľa domu.

Crystal Shree Yantra
Jedným z najsilnejších zo všetkých indických symbolov je shree yantra. Je to symbol bohyne bohatstva a prosperity. Shree yantra vo svojej najsilnejšej forme je vyrezávaná z číreho kremeňa v trojrozmernej forme v správnej geometrii, ako je to opísané v starých svätých knihách. Slávna yantra je tiež vyrobená v dvojrozmernej forme zo zlata, striebra alebo medi. Ale trojrozmerná forma vyrobená z pravého kremeňa sa považuje za najsilnejší symbol bohatstva. Položte ju do severovýchodného rohu domu.

Ako očistiť kryštály feng shui
Musíte očistiť a naprogramovať všetky feng shui kryštály a kamene pred použitím. Postup je nasledovný:

Ponorte kryštál do pohára vody so 4 lyžičkami soli. Na tento účel použite nekovové sklo
Udržujte kryštál vo vode aspoň 1 hodinu.
Po hodine vyhodiť soľ a vodu a umývať kryštál pod tečúcou vodovodnou vodou.
Potom ho nechajte na keramickom tanieri a nechajte ho slnečné svetlo po dobu 1 hodiny. Toto je postup čistenia. Po čistení je kryštál bez akýchkoľvek zlých vibrácií.
Ako programovať feng shui kryštály
Najprv sa rozhodnite, čo chcete, aby vám krištáľ urobil. Potom premýšľajte o veľmi vhodnom obrázku, ktorý jasne popisuje to, čo chcete.
Príklad, ak chcete zlepšiť svoju kariéru alebo propagáciu, potom si predstavte obrázok, na ktorom sedíte v sídle požadovaného nového označenia, s plaketou popisujúcou vašu novú pozíciu alebo pozíciu na stole.
Nezabudnite zobraziť obrázok s úsmevom. To symbolizuje spokojnosť a šťastie.
Ďalším príkladom – ak chcete šťastie pre celú rodinu, potom použite obraz úplnej rodinnej similácie a šťastný spolu s každým v dobrom zdravotnom stave a dámy domu, ktoré nosia veľa drahých šperkov.
Praxujte to, kým nebudete schopní ľahko vytvoriť a udržať obraz v mysli.
Akonáhle ste pripravení s ňou potom získať feng shui krištáľ a držať ju v ľavej dlani a zakryte ju pravou dlaňou.
Získajte praktický obraz späť vo svojej mysli a ponechajte ho 5 až 10 sekúnd.
Programovanie kryštálu je ako zaznamenávanie vašej túžby v kryštáli. Kryštál teraz nasmeruje svoje právomoci na dosiahnutie pozitívneho cieľa, ktorý bol na ňom naprogramovaný. Uvedený proces je to, čo laik môže robiť. Čitatelia, ktorí sú reiki v reiki, však môžu ísť o krok ďalej a energizovať kryštál s Reiki a ich symbolmi.